DSC_0356 NESSI
mix, wiek ok. 7 tygodni.

Wygląd: Ciemno brązowa, pręgowana.
Charakter: zadziorna, wesoła.
Zdrowie: Odrobaczona.

Miejsce pobytu: dom stały, Piaseczno.

NESSI to ok. 7-tygodniowa sunia w typie amstaffa. Trafiła w walentynki do schroniska, taka mała, a już bezdomna. Aby nie musiała siedzieć w schroniskowych murach, zabraliśmy ją do fundacji. Nessi póki co przebywa w lecznicy weterynaryjnej, a w weekend ma trafić do domu tymczasowego.
Warunkiem adopcji Nessi jest sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości.

DSC_0355 DSC_0364

18.02.2012 Nessi na szczęście nie czekała długo na swój własny, wymarzony dom. Dzięki Facebookowi wypatrzyli ją Kasia z Bartkiem. Nessi dołączyła do ich rodziny i 3 kotów.
Niestety, nowe życie zaczeła od pochorowania się. Dziękujemy jednak nowym "rodzicom" za wspaniałą opiekę nad kruszynką! I życzymy ZDROWIA!

10.10.2012 Byliśmy z wizytą poadopcyjną u Nessi. Wyrosła pannica, wygrzeczniała. Ma super właścicieli, którzy poświecają jej swój czas, dbają, kochają. I zdjęcia dla nacieszenia oka!

DSC_0008 DSC_0019 DSC_0995 DSC_0974