396283_354628344577124_100000898832209_1091300_227537671_n WOKER
w typie amstaff, wiek ok. 8-9 miesięcy.

Wygląd: rudy z białymi znaczeniami.
Charakter: radosny, wesoły, domowy, przyjacielski wobec innych psiaków.
Zdrowie: zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Wrocław
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Woker to 9-miesięczny psiak w typie amstaffa. Został oddany przez właścicieli, ponieważ Ci woleli wyjechać za granicę, aniżeli mieć "rodzinę w komplecie". Woker do fundacji przyjechał  z Wrocławia.
Obecnie psiak mieszka w hotelu w ok. Warszawy.
Woker według nas jest świetnym materiałem na domownika.
Z czystością miewa jeszcze wpadki, ale przy regularnych spacerach szybko uzupełni braki.
Bez problemu podróżuje w aucie. Na spacerach jest otwarty na nowe wyzwania, nie jest lękliwy czy kłopotliwy. W domu chętnie towarzyszy w codziennych zajęciach, jest aktywny, lubi się bawić.

Worker2 Worker3 Worker5
Worker9 Worker4 Worker10
Worker11 Worker14 Worker6
Worker8 Worker15 Worker13
Worker17 Worker16 Worker19

15.04.2012 Woker zamieszkał w nowym i mocno wyczekanym domu koło Warszawy.

15.05.2012 Niestety, Woker wrócił do fundacji. Nowa rodzina nie poradziła sobie z młodym szczeniakiem, z początku chciała pracować z psem, jednak zapał szybko minął... Woker jest fajnym psem, ale zarazem jest szczeniakiem, potrzebuje aktywności, wychowania.

16.06.2012 Los ponownie uśmiechnął się do Wokera. Rozkochał on serce Huberta z Kielc, który po pomyślnie przeprowadzonej wizycie zabrał Wokera do siebie. Woker mieszka teraz w Kielcach. Z pierwszych wieści wiemy, że chłopaki wspólnie się docierają, uczą siebie na wzajem, ale wszystko idzie ku dobremu. Hubi, Woker, życzymy Wam wszystkiego dobrego!

11.07.2012 Woker nie ma szczęścia w życiu...  Po raz kolejny człowiek, który obiecał zapewnić mu dom do końca życia, teraz chce go oddać. Worker wraca do fundacji, ponieważ jego nowy właściciel, ponoć doświadczony i zakochany w amstaffach, mimo obietnic nie podjął i nie zamierza podjąć pracy z psem. Natomiast przeszkadza mu to, że Worker nadal sika w domu i pozostawiony sam niszczy. Szkolenie i praca z klatką kennelową to zbyt duże wymagania. Łatwiej jest się pozbyć problemu, przecież to tylko pies... Jest nam ogromnie przykro, tym bardziej że osoba ta zrobiła na nas początkowo dobre wrażenie, a wizyta przedadopcyjna wypadła pomyślnie.

Worker pojedzie do hotelu,  do szkoleniowca we Wrocławiu, aby zacząć odpowiednią naukę i szkolenie. Ze wszelkich sił chcemy pomóc temu psiakowi, który ewidentnie nie ma szczęścia w życiu.
Jeśli ktoś zechce nas wspomóc w opłacaniu hotelu i szkolenia dla chłopaka, będziemy bardzo wdzięczni.

4.10.2012 Woker zamieszkał w nowym domu we Wrocławiu u p. Michała. Mamy nadzieję, że teraz to będzie już naprawdę ostateczny dom biszkopta. Woker poczynił duże postępy, mam nadzieję że chłopaki się dogadają.
Dziękuję Fundacji 2+4 za pomoc.