DSC_0057 FRASZKA
w typie amstaff, wiek ok. 4 miesięcy

Wygląd: czarna z białymi znaczeniami.
Charakter: stonowana, delikatna, przytulaśna.
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Sopot.

Fraszka to ok. 4-miesięczna sunia w typie amstaffa. Do schroniska trafiła wraz z siostrą. Prawdopodobnie się nie sprzedały, a utrzymanie szczeniąt przez pseudohodowcę było nie opłacalne, więc je wyrzucił. Obie siostry oczekują na nowe domy pod opieką Fundacji AST.

Fraszka jest wesołą, dość stonowaną sunią. Nie jest typem "przebojowca", którego wszędzie pełno - raczej poznaje świat dspokojnie, z delikatnością. Jest bardzo przyjazna, poddańcza. Obecnie w domu tymczasowym (mieszkanie w bloku) socjkalizuje się i uczy się miejskiego życia, czystości, podstaw wychowania.
Szukamy dla Fraszki dobrego, mądrego domu. Domu, który zna rasę, jej potrzeby. Warunkiem adopcji Fraszki jest: sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości oraz uczęszczanie na szkolenie PT (pies towarzyszący). Fraszka obecnie mieszka w domu tymczasowym w Warszawie (Marysin Wawelski).

DSC_0038 DSC_0045 DSC_0061

4.01.2013r. Fraszka w dniu dzisiejszym zamieszkała w nowym domu u Wojtka w Sopocie. Mamy nadzieję, że dzięki pracy Wojtka, Fraszka wyrośnie na mądrą, kochaną amstaffkę. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)