DSC_0136 SATYRA
w typie amstaff, wiek ok. 4 miesięcy

Wygląd: ruda z białymi znaczeniami.
Charakter: radosna, odważna, przebojowa, chowana z psami i kotami.
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Satyra to ok. 4-miesięczna sunia w typie amstaffa. Do schroniska trafiła wraz z siostrą. Prawdopodobnie się nie sprzedały, a utrzymanie szczeniąt przez pseudohodowcę było nie opłacalne, więc je wyrzucił. Obie siostry oczekują na nowe domy pod opieką Fundacji AST.

Satyra jest wesołą, aktywną sunią, o zawadyjackim charakterze. Jest bystra, szybka, kombinująca. Obecnie w domu tymczasowym uczy się miejskiego życia, socjalizuje. Mieszka w mieszkaniu u boku innej suni i kotów, co mamy nadzieję fajnie wpłynie na jej pozytywny rozwój.
Szukamy dla Satyry dobrego, mądrego domu. Domu, który zna rasę, jej potrzeby.
Warunkiem adopcji Satyry jest: sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości oraz uczęszczanie na szkolenie PT (pies towarzyszący). Satyra obecnie mieszka w domu tymczasowym w Piasecznie k. Warszawy.

DSC_0077 DSC_0088 DSC_0107 DSC_0132

5.02.2013 Satyra już nie jest bezdomna!
Zamieszkała w nowym domu na warszawskim Ursynowie. Będzie miała fajną, aktywną rodzinkę (co jest śmieszne w aspekcie leniwej Satyrki). Życzymy wszystkiego dobrego nowej rodzinie!
Życzymy przede wszystkim sukcesów szkoleniowych, bo nowi właściciele planują z nią "coś" porobić. Mamy nadzieję, że w dalekiej przyszłości będziemy oglądać latającą Satyrkę za frisbee.

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)