DSC_0208 SAM
amstaff, wiek ok. 4 miesięcy.

Wygląd: płowy.
Charakter: lekko wycofany, aczkolwiek otwarty na szybką socjalizację
Zdrowie: odrobaczony.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny opiekun: brak


Sam to ok. 4-miesięczny szczeniak w typie amstaffa. Nieudany, świąteczny prezent, który nacieszył się domem przez kilka dni, a potem właściciele sobie przypomnieli, że wyjeżdżają za granicę. Cieszymy się, że trafił do fundacji, bo teraz ma szansę szybko nadrobić braki socjalne i weterynaryjne. Psiak niestety nie miał żadnych szczepień, nie był też niczego uczony.
Sam to fajny szczeniak, jednak ma lekkie braki w socjalizacji, m.in. oszczekuje obcych w pierwszych chwilach poznania. Chcemy jak najszybciej pokazać mu, że świat i ludzie są fajni, że warto kochać wszystkich! Czyli uczynić wszystk,o co w naszej mocy, aby Sam wyrósł na typowego amstaffa, bez tendencji do strachu czy pilnowania. Sam obecnie mieszka w domu tymczasowym w towarzystwie 2 psów i 3 kotów.

Szukamy dla Sama aktywnych ludzi, mających czas, fundusze na szkolenie PT (pies towarzyszący), ludzi którzy lubią wspólne spacery z psem, aportowanie. Nie chcemy, aby Sam sam uczył się życia, chcemy aby człowiek był jego przewodnikiem i go właściwie ukierunkował.
Warunkiem adopcji jest kastracja po osiągnięciu dojrzałości.

DSC_0190 DSC_0207 DSC_0220

29.01.2013 Sam zamieszkał w nowym domu u Asi na warszawskiej Ochocie. Asiu, życzymy Ci wszystkiego dobrego! I czekamy niecierpliwie na wieści od Was.

09.04.2013 Odwiedziliśmy niedawno Sama. W nowym domu Sam nazywa się Diego. Psiak wygląda pięknie i się bardzo zmienił na plus. Był dość lękliwym szczeniakiem, z kiepską socjalizacją. Dom tymczasowy robił co w jego mocy, aby go wyciągnąć z lęków. W nowym domu widać, że Diego jest coraz fajniejszy i pewniejszy. W prawdzie przed Asią i Diego jeszcze sporo szkoleń i pracy, ale ten duet jest na dobrej drodze. Życzymy wytrwałości i dużych sukcesów szkoleniowych!

Sam2 Sam4 Sam5
Sam6 Sam12 Sam13

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)