Plamka male2

PLAMKA
pitbullka, wiek ok. 3 lat

Wygląd: merle
Charakter:
Zdrowie: wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Kielce
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0502 65 83 85, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: Irmina Jamka.

15.02.2013 W dniu dzisiejszym pod nasza opiekę trafiła pitbullka merle o imieniu Plamka. Sunia została znaleziona i trafiła do schroniska. Nic nie wskazuje na to, aby ktoś jej szukał. Sunia źle znosiła schroniskowe warunki i była mocno wycofana. Postanowilismy jej pomóc, a właściwie to postanowiła jej pomóc Asia, która ofiarowała Plamce dom tymczaoswy. Asiu, dziękujemy za pomoc kolejnym czterem łapkom.

Plamkę musimy nieco poznać, aby móc coś więcej Wam o niej więcej powiedzieć.
Plamka jest wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowana. Niebawem będziemy jej szukać domu stałego.

Plamka4 Plamka2 Plamka3
Plamka5 Plamka1

20.02.2013  Relacja tymczasowej opiekunki Plamki:
Plamka z bardzo nieufnego psa powoli zmienia się w psa normalnego. Otwiera się i nabiera zaufania, zarówno do mnie jak i do Umy (bullterierka rezydentka). Zaczęła się do Umy zbliżać, czasem nawet poliże ją po uchu, razem przychodzą na wspólne głaskanie. Plamka przyzwyczajana jest do klatki, bez problemu w niej sypia i zostaje. Nie ma też problemu z miską – jedzenie można zabierać bez problemu. I to zarówno może zrobić to człowiek jak i pies. Podczas posiłku wymiana misek z Umą to standard. Na razie największym problemem suni jest zostawanie samej – wtedy całemu światu ogłasza swoją niedolę. Gdy zostaje w domu z Umą (na razie każda w swojej klatce) to jest cicho. Na razie nie odnotowano też żadnych zniszczeń przedmiotów czy posłania, jedynie trafiła się jednorazowa kradzież ciastek. Plamka otwiera się też na obcych. Wizyta gości pod nieobecność opiekunki przebiegła bez problemów, jak równie wspólny spacer.
Ogólnie w domu nie ma z Plamką absolutnie żadnych problemów. To delikatna sunia, zarówno delikatna w kontaktach z człowiekiem i innym psem, jak i delikatna na bodźce. Plamka będzie wpatrzona w człowieka, któremu zaufa.

Plamka6 Plamka9 Plamka8
Plamka7 Plamka10 Plamka11

13.04.2013 W dniu dzisiejszym Plamka przeprowadziła się do nowego domu w okolicach Kielc. Zamieszkała w domu z ogródkiem u rodziny, która wcześniej była u nas, aby Plamkę poznać. Obie strony przypadły sobie do gustu, a procedura adopcyjna była tylko formalnością. Bardzo nam miło, że tacy ludzie adoptują psiaki i dają im prawdziwe domy!

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)