Tasiemka male2

TASIEMKA
w typie pitbull red nose, wiek ok. 8 tygodni


Wygląd: ruda, pręgowana
Charakter: wesoła, energiczna, chętna do zabawy
Zdrowie: w trakcie szczepień


Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tasiemka to ok. 8-tygodniowa sunia w typie pitbulla red nose.
Do schroniska trafiła bardzo wychudzona i zaniedbana. Właściciel się po nią nie zgłosił, raczej jest ofiarą celowego porzucenia przez pseudohodowcę. Sunia obecnie przebywa w domu tymczasowym pod opieką Fundacji AST i szuka mądrego domu.
Sunia jest typową pitbullką, ma niespożyte pokłady energii i wszędzie jej pełno. Jest bardzo wesoła i zabawowa, ma silne rozwinięty „popęd łupu”, nie jest strachliwa. Zapowiada się na psa aktywnego, którym z pewnością człowiek musi się zająć. To nie typ kanapowca, któremu wystarczą 15-minutowe spacery.
Dla Tasiemki szukamy aktywnego domu, który lubi sport, lubi szkolić psy, ma na to czas i fundusze.

Warunkiem adopcji Tasiemki jest przejście procedury adopcyjnej, szkolenie jej w kierunku PT (psie przedszkole, dorosłe PT), oraz sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości. Prosimy przed telefonem do nas o przemyślenie, czy stać państwa na finansowe utrzymanie psa. Pierwszy rok może być kosztowny z uwagi na powyższe wymagania.
Tasiemka obecnie mieszka w domu tymczasowym w Piasecznie k. Warszawy.

Tasiemka1 Tasiemka2 Tasiemka3 Tasiemka4

 

26.03.2013 Meldujemy, że Tasiemka właśnie pojechała do własnego domu z nowymi rodzicami. Daleko nie pojechała, bo do warszawskiego Wawra, do Roberta i Kingi. Przed nią maluje się wizja aktywnego życia, połączonego ze szkoleniem. Mamy nadzieję, że same miłe chwile przed tą trójką!
Niebawem wpadniemy w odwiedziny. :mrgreen:

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)