DSC 2255

AJLA
w typie pitbull red nose, wiek ok. 1 roku.

Wygląd: czekoladowa, dość wysoka.
Charakter: łagodna, przyjacielska zarówno do ludzi jak i zwierząt.
Zdrowie: oczekuje na sterylizację i szczepienia.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0604 214 443, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualnu Opiekun: brak.

Ajla to ok. roczna sunia w typie pitbull red nose.
Została znaleziona niedawno w okolicach Trójmiasta - pomimo ogłoszeń nikt jednak się po nią nie zgłosił.
Ajla trafiła pod opiekę Fundacji AST. Obecnie mieszka w domu tymczasowym w Płocku.

Sunia dała się poznać jako czekoladka o cudnym, słodkim charakterze. Łagodna do ludzi (włącznie z dziećmi), łagodna do psów i kotów. Obecnie mieszka w mieszkaniu w bloku, w nowej sytuacji odnalazła się idealnie. Nie możemy się nadziwić jej charakterem.
Przed Ajlą sterylizacja, szczepienia i doleczenie łap i ogona. W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy weterynarza, zachipowaliśmy sunię, odrobaczyliśmy. Po wyleczeniu będziemy szukać nowego domu.

DSC 2270 936786 394488297324881 1349362185 n

21.05.2013 17 maja Ajla przeszła zabieg sterylizacji. Wszystko odbyło się bez komplikacji, a sunia błyskawicznie doszła do siebie. Wcześniej wyleczono u niej zapalenie skóry i gronkowca. Rany na łapkach się zagoiły, strupki poschodziły a sunia w wielkich ilościach traci zimową dłuższą sierść i porasta nową – miękką, krótką i lśniącą.
Ajla sporo zostaje sama w domu (jedynie w towarzystwie kota) – do tej pory nigdy nic nie nabroiła i nie zniszczyła. Jest jednocześnie grzeczna i mega aktywna. Zabawa i głaskanie mogłyby trwać 18 godzin na dobę (przez pozostałych 6 Ajla mogłaby jeść). Na razie na naukę jest dość oporna – nauka podawania łapy trwała tydzień. Koty chętnie goni (ale bez morderczych skłonności) a wszystkie napotkane psy zachęca do zabawy. Ma tendencję do zbieractwa i grzebania w śmieciach, skakania i rozdawania buziaczków. Na smyczy nie ciągnie i jest delikatna. Nawet jak rozrabia to delikatnie, z taktem, bez zbytniej gwałtowności. Jest uroczą sunią.

Ajla34 Ajla15 Ajla5

24.05.2013 Ajla przeprowadzila się do własnego domu. Zamieszkała u fajnych ludzi Maćka i Ewy w Warszawie. Cieszymy się, że kolejny fajny pies zamieszkał w stolicy i będziemy mogli go odwiedzać :)

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)