DSC09225

TAMI
amstaff, wiek ok. 3-4 miesięcy.

Wygląd: płowo-ruda z czarną maską.
Charakter: kontaktowa, ładnie reagująca i współpracująca z człowiekiem.
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana, w trakcie leczenia wirusówki.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0502 65 83 85, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny opiekun: brak

Tami to sunia w wieku około 3-4 miesięcy w typie amstafa, płowo-ruda z dużymi ciemnymi oczami i czarną maską na pyszczku.

Tami to bardzo kontaktowa dziewczynka. Jak na szczeniaka w tym wieku, jest super grzeczna. Ładnie chodzi na smyczy, spuszczona luzem pilnuje się i przybiega na zawołanie, nawet w ferworze zabawy z psami. Bardzo ładnie reaguje na napotkane psy i one też ją dobrze odbierają. Dała się poznać jako szczeniak pogodny, wesoł,y ale nie nadpobudliwy, chętny do współpracy i zwracający baczną uwagę na przewodnika. Mieszka w domu tymczasowym z bullterierem, trzyma się blisko swojej przyszywanej ciotki, przytulając się podczas drzemki, ale nie czuje przed nią wielkiego respektu czy obawy. Tami jest bardzo mądrym szczeniakiem, za wszelką cenę stara się utrzymywać czystość, a chęć wyjścia za potrzebą ładnie komunikuje. Jedyne negatywne zachowanie jakie póki co pokazał,a to obrona miski przed ciotką Umą (bullterierem), ale w tym wieku i na tym etapie zmiana tego zachowania nie powinna przynieść większych problemów, zresztą już zostały podjęte kroki w tym kierunku. Tami bardzo dobrze rozumie korekty swojego zachowania i wydaje się psem łatwym do szkolenia, lubiącym naukę (oczywiście na tyle na ile można to powiedzieć o 3-4 miesięcznym szczeniaku). Ktoś kto chciałby mieć psa do pracy, treningów czy aktywnego wspólnego życia, znajdzie w niej wspaniałego kompana i przyjaciela.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej w której jak w przypadku każdego szczeniaka z fundacji znajdzie się obowiązkowa sterylizacja i konieczność podjęcia szkolenia z psem.

DSC09191 DSC09213 DSC09351 DSC09059

DSC09101 DSC09142 DSC09472

26.06.2013 W połowie czerwca Tami wylądowała u weterynarza z podejrzeniem parwowirozy. Przez tydzień walczyliśmy z chorobą, która wycofywała się i wracała. Ale organizm suni na szczęście sobie poradził i jest już coraz lepiej. Tami wrócił apetyt i znów zaczęła rozrabiać. Np. podejmuje różne próby wejścia lub wskoczenia na stół, w celu przywłaszczenia sobie jakiegoś jedzenia. Tami aktualnie przyzwyczajana jest do klatki kennelowej, nie brudzi tez już w domu, potrafi zachowąc czystośc przez 8-9 godzin. Podczas zabaw z bullka Umą rozrabia niesamowicie, ale w zabawach z obcymi psami, na spacerach, jest o wiele delikatniejsza i grzeczniejsza. widac, że wie, kiedy na co może sobie pozwolic. Wyrasta z niej naprawde mądra sunia.

6.07.2013r. Dobre newsy :)
Tami przeprowadziła się do nowego domku.
Zamieszkała na warszawskim Ursynowie u fajnej rodzinki.
Mamy nadzieję, że nowa rodzina pociągnie jej temat na forum a na FB będziemy mogli wrzucać foty szczęśliwej rodzinki.

Bardzo dziękujemy Awu za pomoc w postaci DT.

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)