Max male2

MAX "Złoty Bull"
w typie amstaffa, wiek ok. 8 lat.

Wygląd: płowy, z białymi znaczeniami, uszy cięte
Charakter: domowy, przyjacielski, z lekką nutką histerii.
Zdrowie: zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Bydgoszcz.

Max to piękny 8-letni pies w typie amstaffa. Przez całe swoje życie miał dom. Był „jedynakiem”, byłe też regularnie szczepiony i ogólnie zadbany. Ale jego właściciel trafił do więzienia. Nowy opiekun zaś poszedł z psem po pijaku na spacer i złamał biodro. I wtedy zapadł na maxa wyrok. Bo nikogo innego do opieki, bo pies niemłody, bo amstaff. Na szczęście chwilę pomagali sąsiedzi, a potem, dzięki kilku osobom, które zdecydowały się zadeklarować stałe wpłaty na hotel dla Maxa, mogliśmy go zabrać do fundacji.

Max jest psem domowym, przyzwyczajonym do mieszkania w bloku. Nie brudzi, nie niszczy jak zostaje sam, za to chętnie pakuje się do łóżka. Domu broni szczekaniem. Na spacerach jest spokojny do psów, ciągnie na smyczy. Ładnie podróżuje samochodem. Na razie nie chce jeść suchej karmy, woli gotowanie.
Max jest wielkim przytulakiem, pozytywnie zorientowanym na ludzi. Szukamy dla tego wesołego psa nowego domu, także chociaż domu tymczasowego.
Max aktualnie przebywa w hotelu. Przed adopcją zostanie wykastrowany.

Max1 Max2 Max4

08.07.2013 Max w ostatni weekend przeszedł zabieg kastracji. Zniósł go całkiem nieźle. Ten psiak, poznany "na żywo" wzbudza pozytywne odczucia. Jest niesamowicie piękny, dostojny, aksamitny w dotyku i super przyjazny. Swoim zachowaniem pokazuje, że kompletnie nie czuje się na swoje 8 lat.

Max11 Max12 Max13
Max6 Max7 Max8

20.07.2013 Max przeprowadził się do domu tymczasowego. Zamieszkał u rodziców adoptowanej Milki, czekoladowej pitbullki. Trzymamy kciuki, aby Max okazał się dżentelmenem w stosunku do Milki.

4.10.2013 Max wyruszył w drogę do nowego domu. Zamieszka w Bydgoszczy. Najeździł się chłopak po Polsce, aby z Inowrocławia, przez Warszawę, Turek pojechać do Bydgoszczy :)

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)