Lays2

LAYS
staffordshire bull terrier, ur. 2.05.2013r.

Wygląd: czarna, z białymi znaczeniami
Charakter: rezolutna, przyjazna.
Zdrowie: odrobaczona, po pierwszym szczepieniu.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Lays to urodzona 2.05.2013 r. śliczna stafficzka.
Sunia jest jednym z 12 staffików, które nasza fundacja przejęła od ich hodowczyni (zrzeczenie z powodu braku środków i warunków na dalsze utrzymanie psów).  Szczeniaki, pomimo rodowodowych rodziców, nie mają wyrobionych metryczek, dlatego też szukają domów, gdzie będą psami "do kochania". W miocie jest 7 szczeniąt (4 sunie i 3 samców). Wszystkie szczeniaki są do adopcji (oczywiście bezpłatnie) na warunku szkolenia w kierunku PT oraz późniejszej sterylizacji/kastracji. Psiaki są odrobaczone, przed nimi szczepienia. Do adopcji zostaną wydane zachipowane. Każdy zainteresowany adopcją, musi przejść przez procedurę adopcyjną, czyli odwiedzić psiaka przed adopcją, porozmawiać z nami, a także pozytywnie przejść wizytę kogoś z Fundacji AST.

Lays to bardzo rezolutna panienka. Jest bardzo ukierunkowana na człowieka i na pracę z nim. W domu tymczasowym mieszka w towarzystwie drugiego psiaka i kota, z którymi bez problemu się dogaduje. Dla Lays szukamy opiekunów z wiedzą o staffikach, aktywnych i lubiących ruch. Rodziny, która będzie Lays szkolić w kierunku posłuszeństwa. Warunkiem adopcji jest sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości.
Obecnie Lays jest w trakcie szczepień. Obecnie Lays mieszka w Zielonce pod Warszawą.

Lays1 Lays3 Lays4
Lays5 Lays6 Lays7

26.07.2013 Lays wczoraj przeprowadziła się do nowego domku. Zamieszkała w Warszawie u bardzo fajnych ludzi. Będzie jedynaczką, wymarzoną córeczką rodziców. Szkoła wybrana, psie gadżety wybrane, dywan do domu kupiony co by się łapki nie ślizgały. Panienka w nowym domu o dziwo śpi, stwarza póki co pozory grzecznej damy. 
Bardzo dziękuję Oli za DT dla Lays i cudne foty! Ponieważ foty są super extra, dorzucam je i Wam, abyście oko nacieszyli:

DSC06759 DSC06820 DSC06826 DSC06818

collage

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)