siostryLL 6

LINIJKA
staffordshire bull terrier, ur. 2.05.2013r.

Wygląd: czarna-brązowa, pregowana z białymi znaczeniami
Charakter: żywiołowa, aktywna, wesoła.
Zdrowie: odrobaczona, po pierwszym szczepieniu.

Miejsce pobytu: dom stały, Tanina

Linijka to urodzona 2.05.2013 r. śliczna stafficzka.
Sunia jest jednym z 12 staffików, które nasza fundacja przejęła od ich hodowczyni (zrzeczenie z powodu braku środków i warunków na dalsze utrzymanie psów). Szczeniaki, pomimo rodowodowych rodziców, nie mają wyrobionych metryczek, dlatego też szukają domów, gdzie będą psami "do kochania". W miocie jest 7 szczeniąt (4 sunie i 3 samców). Wszystkie szczeniaki są do adopcji (oczywiście bezpłatnie) na warunku szkolenia w kierunku PT oraz późniejszej sterylizacji/kastracji. Psiaki są odrobaczone, przed nimi szczepienia. Do adopcji zostaną wydane zachipowane. Każdy zainteresowany adopcją, musi przejść przez procedurę adopcyjną, czyli odwiedzić psiaka przed adopcją, porozmawiać z nami, a także pozytywnie przejść wizytę kogoś z Fundacji AST.

Linijka to typowy przedstawiciel staffikowy, aktywna, "całuśna", rezolutna!  W domu tymczasowym mieszka w towarzystwie innych psów oraz kotów.
Szukamy dla Linijki nowego domu, z wiedzą o staffikach. Szukamy osób aktywnych, lubiących ruch. Szukamy rodziny, która będzie ją szkolić w kierunku posłuszeństwa. Warunkiem adopcji jest sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości. Sunia jest odrobaczona i po pierszym szczepieniu.
Obecnie Linijka mieszka w domu tymczasowym w Piasecznie k. Warszawy.

Linijka1 Linijka3 Linijka4 Linijka5 Linijka6

27.07.2013 Linijeczka w dniu dzisiejszym przeprowadziła się do nowego domu. Zamieszkała aż w Taninie, ale w mądrych rękach. Linijka będzie psem do kochania, ale także do pracy szkoleniowej. Jej nowi rodzice chcą ją szkolić w kierunku PT, a młoda będzie psem pokazowym. Życzymy udanych sukcesów wychowawczych nowej rodzince, a szczególnie najmłodszej Zosi!
 
  

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)