siostryLL 2

LAZANIA
staffordshire bull terrier, ur. 2.05.2013r.

Wygląd: czarna-brązowa, pregowana z białymi znaczeniami
Charakter: spokojna, "całuśna"
Zdrowie: odrobaczona, po pierwszym szczepieniu.

Miejsce pobytu: dom stały, Piaseczno

Lazania to urodzona 2.05.2013 r. śliczna stafficzka.
Sunia jest jednym z 12 staffików, które nasza fundacja przejęła od ich hodowczyni (zrzeczenie z powodu braku środków i warunków na dalsze utrzymanie psów). Lays wraz z rodzeństwem pochodzi ze skojarzenia REGE NIGHT Family Buldożer i Sirius CARLOS. Szczeniaki, pomimo rodowodowych rodziców, nie mają wyrobionych metryczek, dlatego też szukają domów, gdzie będą psami "do kochania". W miocie jest 7 szczeniąt (4 sunie i 3 samców). Wszystkie szczeniaki są do adopcji (oczywiście bezpłatnie) na warunku szkolenia w kierunku PT oraz późniejszej sterylizacji/kastracji. Psiaki są odrobaczone, przed nimi szczepienia. Do adopcji zostaną wydane zachipowane. Każdy zainteresowany adopcją, musi przejść przez procedurę adopcyjną, czyli odwiedzić psiaka przed adopcją, porozmawiać z nami, a także pozytywnie przejść wizytę kogoś z Fundacji AST.

Lazania jest nieco spokojnieszja od swojej siostry Linijki, ale to nadal wesoły rozbrykany staffik! W domu tymczasowym mieszka w towarzystwie innych psów oraz kotów.Szukamy dla Lniej  nowego domu, z wiedzą o staffikach. Szukamy osób aktywnych, lubiących ruch. Szukamy rodziny, która będzie ją szkolić w kierunku posłuszeństwa. Warunkiem adopcji jest sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości. Sunia jest odrobaczona i po pierszym szczepieniu.
Obecnie Lazania mieszka w domu tymczasowym w Piasecznie k. Warszawy.

 Lazania1  Lazania2 Lazania3 Lazania7

21.07.2013 Meldujemy, że Lazania znalazła dom. Całkiem niedaleko, całkiem "fiśnięty", całkiem nam znany. 
Lazania zostaje w DT u Kasi, Bartka i Nessi. A rodzice mają plan szkolić ją na agility! Trzymamy za słowo i chcemy zdjęcia z tego skakania!
 
  

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)