DSC 0211

BACCARA
amstaff, wiek ok. 5 lat.

Wygląd: brązowo-szara, pręgowana, z białymi znaczeniami.
Charakter: zrównoważona, wyciszona, spokojna, domowa.
Zdrowie: wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Baccara to piękna, wysterylizowana błękitna amstaffka z białymi znaczeniami.
Sunia jest łagodną, domową sunią, choć z początku lekko wycofaną. Baccara ładnie odnajduje się w życiu miejskim, nauczona jest życia w mieszkaniu w bloku. Nie ma problemu z niszczeniem czy zachowaniem czystości gdy właściciel wychodzi do pracy. Jest przyuczona zostawać w kennel klatce. Baccara to fajna kompanka dla średnio aktywnych osób.

Dla Baccary szukamy fajnego domu, zarówno do domu z ogrodem, jak i do mieszkania. Sunia z powodzeniem może także mieszkać  z dziećmi (od wieku szkolnego wzwyż, gdyż do małych dzieci nie jesteśmy w stanie sprawdzić jej zachowania). Niestety Baccara musi być jedynym zwierzęciem w domu.

DSC 0267 DSC 0472 DSC 0504

DSC 0112 DSC 0114 DSC 0125 DSC 0137

28.08.2013 Nasza śliczna Baccara nadal "kwitnie" w hotelu. Niestety nie znalazł się dla niej ani dom tymczasowy ani stały. A wielka szkoda bo to nie tylko urodziwa sunia, ale też po prostu idealna do adopcji. Normalna, zdrowa, grzeczna, mądra. Nic tylko brać!
Jeśli ktoś chciałby wspomóc Baccarę groszem, to będziemy wdzięczni. Na razie sunia ma w swojej skarpecie dług na 300 pln.

Baccara7 Baccara11 Baccara13 Baccara14
Baccara17 Baccara20 Baccara21

7.09.2013 W dniu dzisiejszym błękitna Baccara przeprowadziła się do własnego domu! Zmieniła status z "bezpańska" na "pańska". W nowym domu Baccara będzie się nazywać Bunia, a jej przewodnikami będą Magda z Dominikiem. Ogromnie się cieszymy, że nasza błękitna znalazła tak fajną rodzinkę!

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)