DSC 0058

ROXI czyli Dynamic Silarlet Bule z Buzy
staffordshire bull terrier, urodzona: 15.04.2011

Wygląd:
brązowa pręgowana.
Charakter: bardzo energiczna, aktywna, przyjazna do psów, ludzi.
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana.

Miejsce pobytu:
dom stały, Ruda Śląska.

Sunia wraz z innymi staffikami została oddana przez hodowczynię Family Bule z Buzy pod opiekę fundacji z uwagi na brak środków na dalsze utrzymanie psiaków. Roxi przebywa obecnie w domu tymczasowym. Mieszka w mieszkaniu w towarzystwie 2 innych psiaków, z którymi doskonale się dogadała. Z samcami sunia ładnie się dogaduje, z suczkami różnie.
Roxi powoli uczy się życia w mieście, wyciszania. Już nie biega po domu 14 godzin na dobę. Sunia zaczyna spokojnie przesypiać z kołami w górze w ciągu dnia, spacery z nią stają się przyjemnoscią. Oducza się powoli nieustannego skakania na ludzi, szczypania i lizania twarzy. Przyszła rodzina powinna nie tylko bardzo kochać Roxi (co nie jest zbyt trudne), ale musi być też ASERTYWNA i Roxi szkolić. Mała ma problemy z wracaniem na komendę, lubi "wycieczki" i kota pogonić też lubi (a wtedy ma klapki na oczach).

DSC 0101 DSC 0071 DSC 0063

29.09.2013 Roxi pojechała do nowego domu. Zamieszkała w Rudzie Śląskiej u bardzo fajnych, zakręconych ludków z pasją do staffików. Pierwszy raport już jest, że panna jest grzeczna i SPOKOJNA. Super się kamufluje. 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)