Liczi1

LICZI
amstaffka, wiek ok. 4 lat

Wygląd: ruda, z białymi znaczeniami, piękna, sportowa sylwetka.
Charakter: karna, przyjacielska dla ludzi.
Zdrowie: zdrowa, przed sterylizjacją.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Liczi to ok. 4-letnia, piękna, kompaktowa, wysportowana amstaffka.
Sunia została znaleziona na Mazurach i trafiła do jednego ze schronisk. 14 grudnia przywieźliśmy Liczi do Warszawy do Fundacji AST. Po zabiegu sterylizacji i ocenie charakteru będziemy dla suni szukać nowego, mądrego domu.

Liczi jest sunią bardzo zadbaną, wysportowaną i karną. Widać, że były właściciel wkładał w nią dużo pracy. Pięknie podróżuje samochodem - życzylibyśmy każdemu takiego pasażera. Spacer z nią to czysta przyjemność, sunia idzie na luźnej smyczy i jest podatna na korekty.
Aby sunię w pełni ocenić, musimy ją lepiej poznać. Na chwile obecną, mimo że karna, wydaje się nam psem z mocnym charakterem. Raczej nie będzie jej można pobłażąc, bo może mieć tendence do „włażenia na głowę”. Zarazem nie jest to typ trudnego psa. Po prostu widać, że czytelne zasady ze strony człowieka dają jej poczucie bezpieczeństwa. Spokojny i stanowczy przewodnik będzie dla niej idealny.
Liczi nie jest polecana do domu z innymi zwierzętami.

Liczi2 Liczi7 Liczi5 Liczi4

30.12.2013 Dzisiaj do nowego domu pojechała piękna Liczi. Zamieszkała niedaleko, bo na warszawskim Mokotowie u Piotra i Marcina, dwóch świetnych chłopaków, którzy z pewnością otocza Liczi ogromem miłości.

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)