DSC04787a

BENTLEY
pitbull red nose , ur. 27.09.2013 r.

Wygląd: czekoladowy, z białymi znaczeniami.
Charakter: w trakcie oceny, z pewnością wymaga nadrobienia socjalu w kontaktach z psami.
Zdrowie: zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Wrocław

Bentley to młody psiak w typie pitbulla red nose. Do fundacji został oddany przez właścicieli z uwagi na alergię dziecka. Przebywa obecnie w domu tymczasowym fundacji. Poszukujemy dla niego mądrych, odpowiedzialnych opiekunów.
Bentley jest psiakiem domowym, nauczonym życia w bloku. Stara się już trzymać czystość, jest przyuczany do kennel klatki. W kontaktach z ludźmi jest otwarty. W kontaktach z innymi zwierzętami bywa lekko lękowy.
Z uwagi na braki w socjalu, nowi właściciele zobowiązani będą uczęszczać z psem na psie przedszkole.
Warunkiem adopcji będzie kastracja po osiągnięciu dojrzałości oraz pozytywne przejście procedury adopcyjnej.

DSC04664a DSC04855a DSC04879a DSC05020-2a

05.01.2014 Meldujemy, że Bentley przeprowadził się do nowego domu. Pojechał aż do Wrocławia. Nowymi właścicielami zostali Marzena i Marcin. Bentley w domu będzie mieszkać z wysterylizowaną sunią amstaffką Gabrysią. Kochana nowa rodzinko życzymy Wam super przyjaciela i super zabawy z Waszego duetu. Czekamy na duużo zdjęć!

DSC05560 DSC05526 DSC05415