Yuki2

YUKI
w typie amstaffa , wiek ok. 8 miesięcy

Wygląd: czekoladowy, z białymi znaczeniami.
Charakter: urocza, uległa, łagodna.
Zdrowie: zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Yuki to około 8-miesięczna sunia, lekko w typie amstaffa. Kochana, urocza, uległa i łagodna istotka.
Sunia została znaleziona, spędziła 3 miesiące w schronisku, z którego trafiła do domu tymczasowego pod opiekę Fundacji AST.
Stało sie tak dzięki chęci przyjęcia jej pod opiekę przez jednego z naszych wolontariuszy i dania jej domu tymczasowego. Yuki przyjechała do Warszawy 5 lutego. I kiedy my, w pocie czoła klecilismy tekst opisujący sunię na naszą stronę fundacyjną, dom tymczasowy w przeciagu 2 dni uznał, że zostanie domem stałym dla ślicznej i delikatnej Yuki. Pogodziła sie też z tym sunia - rezydentka i tak rodzina wzbogaciła się o następnego czworonożnego domownika.

Dla Yuki ten nowy czas to nadrabianie braków wychowawczych i uczenie się miasta, mieszkania w bloku, dobrych manier. Ale wierzymy, że nauka będzie postępować gładko i nic nie zakłóci tej rodzinnej sielanki. Bradzo dziekujemy domowi tymczasowemu za gotowość opieki, a przede wszystkim za pokochanie sunieczki. Liczymy na częste relacje z nowego domu!

Yuki1 Yuki3 Yuki2