IMG 1128

MIA
mix amstaffa z pitbullem, wiek ok. 9 tygodni.

Wygląd: czarna, z białymi znaczeniami.
Charakter: otwarta, radosna.
Zdrowie: w trakcie szczepień.

Miejsce pobytu: dom stały, Laski.

Mia vel Mija to 9 tygodniowa sunia w typie bull. Jej rodzicami są mama amstaffka i tato pitbull.
Ostatnia z miotu, trafiła do domu, gdzie nie zaakceptowała jej sunia rezydentka i została oddana do naszej fundacji.

Młodziutka, czarna, z pięknymi oczkami,  zawojuje serce każdego, kto ją pozna. W domu tymczasowym daje się poznać jako typowy, fajny szczeniak. Jest charakterna, ale podatna na szkolenie i korekty. Stabilna, otwarta, lgnąca do każdego człowieka z wielką ochotą. Lekka uparciuszka jak każdy TTB. Nie zauważyliśmy oznak lękliwości. Ładnie znosi podróże samochodem.

Szukamy dla Mii kogoś, kto mądrze pokieruje nią przez życie, kto da dom na dobre i na złe. Szukamy osoby odpowiedzialnej, takiej na jaką ta wspaniała węgielka zasługuje. Od jej przyszłego właściciela oczekujemy cierpliwości i przede wszystkim miłości.
Warunkiem adopcji Mii jest pozytywne przejście procedury przedadopcyjnej (m.in. polega ona na wizycie o suni, wizycie fundacji w potencjalnym domu), poddanie suni szkoleniu PT (Pies Towarzyszący), oraz zabiegowi sterylizacji po pierwszej cieczce.
Mia przebywa obecnie w Warszawie. Jest po pierwszym szczepieniu.

9tyg IMG 1155 IMG 1171

17.05.2014 Meldujemy, że Mia przeprowadziła się dzisiaj do nowego domu. Zamieszkała w Laskach pod Warszawą w czteroosobowej rodzinie. Od przyszłej soboty mała startuje ze szkoleniem na Psim Przedszkolu w SuperrDogu, więc będziemy mieć jej rozwój na oku.

Mia 6

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)