Jerry male4

JERRY
pitbull red nose, wiek ok. 3 lat.

Wygląd: czekoladowy, uszy bardzo krótko cięte.
Charakter: przyjacielski do ludzi.
Zdrowie: przed szczepieniami, w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Jerry to 3-letni, piękny pit bull red nose.
Jerry trafił pod nasze skrzydła 26 sierpnia, przywieziony prosto z Płocka przez Marcina Różalskiego i jego partnerkę Martę.
Historia Jerrego jest taka, jakich wiele – pojawiło się kolejne dziecko, w domu zrobiło się za ciasno i pies dostał nakaz eksmisji. Przekazywany z rąk do rąk, w końcu wyrzucony na bruk, zaniedbany i wychudzony błąkał się po Płocku, gdzie trafił właśnie na Martę, która nie potrafiła przejść obok niego obojętnie.

Jerry przebywa obecnie w domu tymczasowym w Warszawie gdzie wstępnie dał się poznać jako naprawdę fajny red! Z tego co już wiemy, to pies typowo kanapowy, wychowany z dzieckiem, trzyma czystość, nie niszczy, trochę hałasuje pozostawiony sam w domu. Dzielnie znosi jazdę autem, mniej dzielnie wizyty u weterynarza.
Z kotami nie dogada się na pewno, z psami póki co bywa różnie. W stosunku do ludzi jest otwarty, nie ważne czyje ręce, ważne, że drapią po zadku.
Jest to na razie bardzo wstępna ocena, będziemy Jerrego obserwować i informować co u niego słychać. Przed nim jeszcze szczepienia i kastracja. Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt telefoniczny bądź mailowy: Monika 796 830 624, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Jerry 7 Jerry 8 Jerry 12
Jerry 10 Jerry 13

3.10.2014 Jerry oficjalnie jest już "pański"!
Jerry zostaje na stałe w swoim domu tymczasowym u Magdy, Michała i ich superaśnej córy Amelki. Z tych emocji az udało nam się zrobic błąd w umowie adopcyjnej. Na szczęscie nikomu to nie wadzi.

10712741 827508317280405 1163874142546255842 n

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)