Milo male2

MILO
w typie amstaffa, wiek ok. 5 lat.

Wygląd: rudy, z białymi znaczeniami
Charakter: domowy, łagodny do ludzi, nie polecany do domu z innymi zwierzętami.
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Skoczów

Nasza przygoda z Milo rozpoczęła się w 2014 r. kiedy przyjechał do nas z gminnej przechowalni. Był wtedy nieokrzesanym, niewychowanym czworonogiem, który z pewnością mieszkał w kojcu. Z początku jego szanse na adopcje były bliskie zeru.
Aby podnieść jego szanse na adopcję, Milo trafił do hotelu dla psów pod okiem szkoleniowca, w którym spędził długie miesiące na nauce od podstaw. I udało się! Charakter Milo zmienił się o 180 stopni. Dziś to pies domowy, nauczony życia w mieszkaniu w bloku, bez problemu jeżdżący windą, odnajdującym się w małym mieszkaniu, nie niszczącym, nie szczekającym gdy właściciel wychodzi do pracy. Najnormalniejszy pies, który z kolejną właścicielką po adopcji uczestniczył w grupowym kursie posłuszeństwa, aby doszlifować to co udało się osiągnąć panu Leszkowi z Chaty Leona.

Po wielu miesiącach czekania trafił do do dwóch adopcji, z których wrócił. Za każdym razem nie wracał z powodu swoich zachowań, ale problemów leżących po stronie człowieka. Ostatnia właścicielka niedawno zgłosiła nam konieczność oddania Milo z uwagi na konieczność przeprowadzki do kraju, gdzie TTB są zakazane. Na powrót szukamy dla Milo nowej rodziny. Marzy nam się, aby odczarował się już los tego psiaka. Prześladuje go jakiś pech.

Jaki jest Milo? Milo to fajny i otwarty pies do ludzi. Może mieszkać w mieście, zarówno w mieszkaniu jak i w domu z ogródkiem. Jedyne czego przy nim nie zalecamy to dom z innymi czworonogami. Tych Milo nie lubi. Zapraszamy osoby chętne do adopcji do poznania Milo.

Milo 4 Milo 5 Milo 6
Milo 15 Milo 13 Milo 14

7.09.2016  Wczoraj wieczorkiem do nowego domu przeprowadziliśmy Milo!  Długo na dom chłopak nie czekał, bo od pierwszego dnia jego adopcją interesowali się Dagmara z Damianem. Przyjeżdżali, odwiedzali, spacerowali, konsultowali się ze szkoleniowcem, interesowali się jak mało kto. Pokochali już pierwszego dnia! Milo zamieszkał w Skoczowie. Mamy nadzieję, że to już koniec przygód i teraz czeka go fajne, szczęśliwe życie. Nowej rodzinie życzymy pociechy z chłopaka i samych sukcesów.
Pięknie dziękujemy przy okazji Ani i jej rodzinie, którzy podarowali Milo swój dom na okres DT, dbali, leczyli, uczęszczali na konsultacje z behawiorystą. Współpracować z takimi ludźmi to czysta przyjemność.


  

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)