Brenda male2

BRENDA Złoty Bull
w typie amstaffa, wiek ok. 10 lat

Wygląd : ruda, z białymi znaczeniami.
Charakter:
Zdrowie: w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: dom stały, Gdańsk

Od dziś mamy pod opieką kolejnego Złotego Bulla, kolejne kochane, stare szczęście imieniem Brenda. Ta ruda piękność spędziła ostatnie 2 lata w schronisku w Radysach. Na szczęście wypatrzyła tam ją Gosia, która postanowiła dać jej dom tymczasowy, a w nim spokój, troskę, szacunek, opiekę. Brenda w DT u Gosi będzie mieszkać z amstaffem Bońkiem. Para już się poznała, a my teraz trzymamy kciuki za dobre relacje. W pierwszej kolejności przed nami i Brendą wizyta u weterynarza, aby przebadać rudą babcię dokładnie.
Dziękujemy schronisku Radysy za otwartość na współpracę z nami. Brenda to kolejny psiak z tego bidula. Liczymy, że znajdzie równie cudny dom, co nasi poprzedni podopieczni!

Poszukujemy dla Brendy kochającego i troskliwego domu, który zechce jej podarować dobre chwile na jesień życia. Brenda aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Gdyni.
Może ktoś z Was zechce podarować Brendzie karmę albo preparaty przeciw kleszczom? Chętnie przyjmiemy każdą, nawet najmniejszą pomoc.
w tytule przelewu prosimy o dopisanie DAROWIZNA BRENDA

Brenda 2 Brenda 5 Brenda 10 Brenda 13

23.05.2015 Dzisiejszy news adopcyjny to przeprowadzka Złotej Bullki Brendy do nowego domu. Nasza ruda pannica krótko gościła w fundacji, bo zaledwie 4 tygodnie. Tyle potrzebowała, aby podbić serca pani Ani i jej rodziny.
Historia Brendy to potwierdzenie, że chcieć to móc, ale przede wszystkim, że WARTO! A chciały i mogły Gosia i Natalia z Trójmiasta, dziewczyny od lat są zaangażowane w pomoc bezdomnym TTB. Bardzo Wam dziękujemy! Ogromnie nas cieszy, że Złote Bulle spotykają się z coraz większym zainteresowaniem wśród adoptujących. Te psy zasługują na lepszą jesień życia!