Toto 20

TOTO
w typie pitbull, urodzony 01.04,.2015 r.

Wygląd : czarny z małymi białymi znaczeniami
Charakter:  energiczny, wesoły, słabo zsocjalizowany
Zdrowie: w trakcie szczepień.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Toto to czarny szczeniak w typie pitbulla, urodzony 01.04.2015 r.
Został zakupiony w pseudohodowli jako 5-tygodniowy szczeniak. Po tygodniu jednak jego właściciel podjął decyzję o jego oddaniu z uwagi na brak czasu. I tak Toto trafił pod naszą opiekę.

Toto jest jeszcze psi przedszkolaczkiem, z bardzo słabą socjalizacja, ze względu na tak szybkie odłączenie od mamy i rodzeństwa. Przed jego nową rodzina będzie stało nie lada wyzwanie nauczenia go dosłownie wszystkiego. Poszukujemy dla niego mądrego i stabilnego domu. Szukamy opiekuna, który zna potrzeby psów ras TTB, będzie Toto wychowywał, socjalizował i zapewni mu szkolenie.
Toto przebywa obecnie w domu tymczasowym w Warszawie.


Nowi właściciele będą zobowiązani do kastracji w ustalonym terminie oraz do odbycia obowiązkowego szkolenia PT w profesjonalnej szkole. Osoby chcące adoptować Toto będą musiały przejść proces adopcyjny, o którym mogą poczytać tutaj.

Toto 1 Toto 6 Toto 10
Toto 12 Toto 13 Toto 16
Toto 17 Toto 5 Toto 8

3.06.2015 Dziś do nowego domu pojechał łobuziak Toto. Zamieszkał u Sabiny i jej rodziny w Warszawie. Będzie mieć psią koleżankę Nukę.  Całej rodzince życzymy dużo szczęśliwych chwil, pociechy z Toto i sukcesów w szkoleniu. Do zobaczenia niedługo!

3.10.2015 Odwiedziliśy dzisiaj Toto vel Holta, adoptowanego od nas 4 miesiące temu. Gdy nas opuszczał, był małym rozrabiającym szkrabem - dziś jest wyciszonym, bardzo wychowanym młodzieńcem, o wyjątkowo lśniącej sierści! Nowi właściciele chyba go pastują!A oprócz pastowania uczęszczają z Holtem na szkolenie, co naprawde jest widoczne gołym okiem. Młody świetnie dogaduje się tez z sunią rezydentką, tworząc z nią cudowny duet. Takie adopcje to na prawdę miód na nasze serca.

DSC 0738 DSC 0762 DSC 0753

 

 

 

 

 
 

 

 

Kolejne spóźnione wieści adopcyjne. Wczoraj do nowego domu pojechał łobuziak Toto. Zamieszkał u Sabiny i jej rodziny w Warszawie. Będzie mieć psią koleżankę Nukę. 
Całej rodzince życzymy dużo szczęśliwych chwil, pociechy z Toto i sukcesów w szkoleniu. Do zobaczenia niedługo! Emotikon heart
 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)