Django 7

DJANGO
pit bull, urodzony 25.10.2014 r.

Wygląd: brązowo-pręgowany, z białymi znaczeniami.
Charakter: radosny, energiczny, wymagający duzo ruchu.
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Django to pitbull urodzony 25.10.2014 r. Został oddany przez właściciela i aktualnie przebywa pod naszą opieką.

Django to pies miejski, dotychczas mieszkał w Warszawie, w mieszkaniu w bloku. Zachowuje czystość, ale nie jest nauczony zostawać sam (niszczy, gryzie meble, może także wokalizować). Już rozpoczęliśmy przyuczanie do kennel klatki, aby zwiększyć psu szansę na dobry dom. Na smyczy chodzi ładnie, choć wymaga to jeszcze trochę pracy. Bez problemu jeździ autobusem, metrem, tramwajem. W samochodzie natomiast musi być przypięty, bowiem bez tego próbuje bez przerwy przemieszczać się w kabinie.
Django nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi ani psów (nie miał kontaktu z kotami ani gryzoniami, na pewno nie nadaje się do kontaktu z ptakami). W kontakcie z ludźmi jest mało delikatny, skacze i zaczepia. Na pewno nie nadaje się do małych dzieci. Jest to pies o niespożytej energii. Uwielbia ruch i zabawę oraz skakanie do wszystkich i na wszystko. Nie ma dla niego miejsca, na które nie wejdzie. Lubi też pływać, aportować patyki, przeciągać linę.

Django to pies łagodny, ale działający na emocjach, nie nauczony wyciszania się. Jest bardzo aktywny, wręcz reaktywny. Na szczęście jest to pies bardzo otwarty na szkolenie i naukę. Nowego właściciela czeka dużo pracy, w postaci nauki wyciszania w domu, a aktywności na dworze. Dlatego dla Django szukamy osoby otwartej na pracę, konsekwentnej w prowadzeniu psa, jednocześnie spokojnej (co pomoże w wyciszaniu psa) jak i aktywnej i lubiącej długie spacery z psem (których Django bardzo potrzebuje). Django ma zadatki na fajnego kompana, ale aby takim został, jego nowy właściciel musi włożyć w to energię, pracę i wiedzę.

Django przebywa aktualnie w domu tymczasowego u Sylwii, szkoleniowca z Superrdog. Zamieszkał z drugim psem, z którym się dogaduje. Ogromnym plusem tego psa jest fakt, że od małego mieszkał z innym psem i nie ma większych przeciwwskazań, aby znalazł dom w którym będzie spokojna sunia.

Django jest zdrowy, na dniach zostanie wykastrowany. Jest zaszczepiony i zachipowany. Osoby zainteresowane jego adopcją proszona sa o konatkt z fundacją.

Django 1 Django 3 Django 5 Django 4

03.09.2015 Kochani, przypominamy że na fajny dom czeka 10-miesięczny pitbull Django. Bardzo fajny z niego chłopak, który przez ponad miesiąc pobytu w DT u szkoleniowca przeszedł super metamorfozę i teraz to idealny kandydat do adopcji.
Jest nauczony życia w mieście, przyuczony do zostawania w kennel klatce, gdy właściciel idzie do pracy. Django super dogaduje się z innymi psami! Zdecydowanie polecamy go do rodziny z innym czworonogiem, a już szczególnie ze stabilną dorosłą sunią. Pies jest bardzo aktywny, więc nie jest to kumpel dla leniucha!
Django jest zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony i zachipowany. Obecnie przebywa w Warszawie.

Django 8 Django 9 Django 10
Django 11 Django 12 Django 13

15.09.2015 Django przeprowadził się do nowego domu! Zamieszkał u Dagmary i Leszka na warszawskim Gocławiu. Django ma koleżankę, wspaniałą amstaffkę Muchę. A nowi rodzice są zakochani!

Django 18 Django 21

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)