Lila 4

LILA
w typie amstaffa, urodzona 06.12.2007 r.

Wygląd: biała, lekko nakrapiana.
Charakter: w trakcie poznawania.
Zdrowie: wysterylizowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Kraków

5 lipca pod opiekę fundacji trafiła biała sunia w typie amstaffa. Została przerzucona w kagańcu przez płot na prywatną posesję w Wieliczce. Sunia obecnie przebywa w domu tymczasowym w Krakowie u pana Michała. Sunia jak się okazało jest zachipowana, dzięki czemu wiemy że ma na imię LILA i urodziła się 6.12.2007 r. Chip został wszczepiony w 2009 r. Mamy dane właściciela z tego okresu, które przy wsparciu Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami będziemy sprawdzać.

Lila póki co ma się dobrze. Poznajemy ją i leczymy (dostaje środki przeciwwbólowe na liczne obicia). W domu sunia odnajduje się bardzo dobrze, widać, że zdecydowanie jest psem domowym. Dziękujemy panu Michałowi za pomoc przy Lili! A także naszym wolontariuszkom Paulinie i Sylwii z Krakowa. Kolejne informacje o suni pojawią się wkrótce.

Lila 1 Lila 2 Lila 3

26.07.2015 Informujemy, że Lila nie szuka już nowego domu. Zostaje na stałe u pana Michała. 
Dzięki wszczepionemu mikrochipowi udało nam się odnaleźć jednego z właścicieli białaski. Okazało się, że wiele lat temu została adoptowana ze schroniska w Krakowie, a potem kolejne razy zmieniała adresy i opiekunów. Mamy szczerą nadzieję, że dom pana Michała będzie ostatnim i tym jedynym domem Lili. 
Panie Michale, dziękujemy za troskę, za miłość i dom. 

 

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)