Malta 8

MALTA
w typie pitt bulla, wiek ok. 3 miesięcy

Wygląd: ciemno-czekoladowa
Charakter: odważna, radosna
Zdrowie: odrobaczona, zachipowana

Miejsce pobytu: dom stały, Józefosław

Malta to czekoladowa 3-miesięczna sunia w typie pitt bulla. Choć aktualnie ze względu na jej wiek, ciężko nam określić, czy bardziej czy mniej w typie. Malta przebywa aktualnie w domu tymczasowym pod Warszawą. Trafiła do domu z psim i kocim kumplem, w którym pojawia się dużo gości, w tym również i dzieci, więc mamy nadzieje że jej socjalizacja bardzie przebiegać bardzo szybko. Na razie mała poznaje się z całą rodziną, buduje relacje, uczy się podstawowych zasad. Jest odważna, przebojowa i nie boi się niczego. Czasem wręcz jest za bardzo „Heja i do przodu”.

Malta szuka rodziny, które będzie ją kochać, dbać o nią i ją wychowywać. Szczególnie to ostatnie jest bardzo ważne, bo psy ras i w typie TTB bardzo potrzebują mądrego wychowania i prowadzenia od samego początku życia. Dlatego też oczekujemy od osób, które chciałby by Maltę adoptować, uczestnictwa z nią w szkoleniu.
Malta jest odrobaczona i zachipowana. Warunkiem adopcji oprócz szkolenia jest także sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości.

Malta 2 Malta 5 Malta 7

18.10.2015 No to na koniec tygodnia mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Do nowego domu, raptem ulicę dalej od domu tymczasowego,  przeprowadziliśmy Maltę. Czekoladowa pannica zamieszkała w Józefosławiu w towarzystwie dwóch kotów.
W tym miejscu pragniemy po raz kolejny ogromnie podziękować Ani i jej rodzinie, za podarowanie swojego domu, czasu i pokładów cierpliwości w celu pomocy kolejnemu bezdomnemu psu. Czujemy się też zaszczyceni, że osoby ze schronisk (w tym przypadku Korabiewic) nam pomagają. Dobrze, że umiemy się zjednoczyć przy wspólnym celu.
Nowa rodzino Malty, przed Wami wiele pracy, nauki, wyrzeczeń. Ale jesteśmy pełni wiary, że Malta wyrośnie pod Waszym okiem na wspaniałą, mądrą pannicę.
Niech Wam się szczęści.

12168760 948722475183387 1413480741 o 12169327 948721788516789 33233509 o 1 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)