DSCN1162

ARA
pitbull red nose, wiek 10 miesięcy.

Wygląd: czekoladowa, z białymi znaczeniami.
Charakter: zrównoważona, domowa, aktywna.
Zdrowie: kulawizna przedniej łapy.

Miejsce pobytu: dom stały, Legionowo

Ara to około 10-miesięczna pitbullka red nose. Odebraliśy ją z podwarszawskiej lecznicy, gdzie zostawiła ją jej poprzednia właścicielka, jako powód oddania podając informację, że Ara ucieka.

Ara obecnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie ją poznajemy oraz diagnozujemy z powodu kulawizny przedniej łapy. Póki co nie szukamy dla Ary nowego domu, ponieważ nie wiemy jak poważny jej stan i z jakimi kosztami wiązała by się adopcja. Przed Arą wizyta u dr Bissenika (ortopedy). Po niej zdecydujemy o jej dalszych losach.
Ara to wspaniały szczeniak. Dobrze zsocjalizowana, ładnie wyciszająca się. Bez problemu dogaduje się z dziećmi. Jest psem domowym, grzecznym, przyuczonym do zostawania w kennel klatce. Świetnie znosi podróżowanie w aucie. Nie do końca dobrze dogaduje się z psami, kotami. Lepszy kontakt ma z końmi i dużymi zwierzętami.

DSCN1151 IMG 2950 DSCN1168

16.11.2015 Do nowego domu przeprowadziła się młodziutka pitbulleczka Ara. Trafiła do nas we wrześniu i o dziwo chwilę na dom poczekała. Zapewne potencjalne domy przeprażała jej chora łapka. Ale znalazła się osoba, która doceniła jej charakter i nie zniechęciła sie na ewentualną potrzebą operacji. Po prostu przyjechała i pokochała. Kingo, ogromnie dziękujemy za dom. Teraz przed Wami sporo pracy, ale wierzymy, że WARTO! Powodzenia!

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)