Saba male2 SABA Złoty Bull
amstaff, wiek 9 lat

Wygląd: brązowo-czarna, pręgowana.
Charakter: przyjazna, łagodna.
Zdrowie: po operacji usunięcia guza, zdrowa.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Saba została przyprowadzona do lecznicy przez właścicieli, którzy zdecydowali się ją uśpić z uwagi na guz na skórze. Na szczęście weterynarze z lecznicy Wetlandia odmówili eutanazji z uwagi na brak podstaw, błyskawicznie skontaktowali się z nami i finalnie sunia została uratowana a byli „opiekunowie” zrzekli się do niej praw. Guz ze skóry został usunięty, przy okazji Saba przeszła zabieg sterylizacji. Przy okazji wykonano szereg badań, które potwierdziły świetną kondycję zdrowotną suni. Operacja się udała a Saba czuje się bardzo dobrze! Wetlandio – bardzo pięknie dziękujemy za świetna postawę i sprawne działanie.
Saba awaryjnie i pooperacyjnie trafiła do domu tymczasowego do Agnieszki, za co bardzo dziękujemy!

Saba jest sunią łagodną, domową. Jest przyuczona zostawać codziennie samej na 8-9 godzin. Nie niszczy, trzyma potrzeby do czasu spaceru. Jedną wadą jest chęć otwierania śmietnika i poszukiwania jedzenia. Saba jest bardzo żywa i wesoła. Absolutnie nie widać po niej wieku! Na spacerach Saba kocha rzucanie piłki. Można ją spuszczać ze smyczy w miejscach mało uczęszczanych, wraca na zawołanie przewodnika.
Saba jest przyuczona do podróżowania samochodem. Autobusem jeździła bardzo rzadko, ale nie było z nią większych problemów.
Sunia mieszkała przez 2 lata z małym dzieckiem. Do ludzi nie wykazywała agresji, czy negatywnych zachowań. Saba w swoim poprzednim domu była zawsze jedynaczką. Kontakt z psami czy kotami miała jedynie na dworze. Do większości psów sunia jest łagodna, ale zaczepiona potrafi odpowiedzieć. Poszukujemy dla niej domu raczej bez zwierzaków.

Kochani, dla Saby potrzebujemy pilnie karmy senior i psiego posłanie, ale przede wszystkim domu tymczasowego i stałego!
Saba przebywa obecnie w domu tymczasowym w Warszawie pod opieką Fundacji AST. Czeka na kochający dom na resztę życia.

Saba 1 Saba 2 Saba 3

11.07.2016 Do nowego domu przeprowadziła się Złota Bullka Saba. Zamieszkała u Kasi i Bartka w Warszawie.
Para ta wyraziła chęć adopcji zupełnie innego psa, ale finalnie kierując się dopasowaniem pod kątem charakteru ludzi i zwierzaka, zdecydowali się na Sabkę. I to był strzał w 10! Bo wieści z nowego domu płyną bardzo optymistyczne! Cieszy nas ogromnie, że Saba po tylu miesiącach spędzonych w fundacji znalazła swój dom! Cieszy nas także fakt, że Kasia z Bartkiem w tak madry sposób podeszli do kwestii adopcji.  Oby więcej takich akcji! 

Saba 27

 

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)