Zoe male2 ZOE
amstaff, wiek ok. 3 lat.

Wygląd: błękitna z białymi znaczeniami.
Charakter: zrównoważona, wyciszona, domowa, łagodna.
Zdrowie: w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: dom stały, Gliwice.
Wirtualny Opiekun: brak

Dnia 15 lutego 2016 r. w okolicy Radomia znaleziono błękitną amstaffkę w wieku ok. 3 lat. Sunia nie jest oznakowana mikrochipem ani tatuażem.
Roboczo nazwaliśmy się sunię Zoe czyli Zołi. Przebywa ona obecnie w hotelu dla psów pod Warszawą, gdzie oczekuje na swojego właściciela.

Sunia jest przez nas diagnozowana, ponieważ kuleje na przednią łapę (podejrzenie zapalenia mięśnia dwugłowego) oraz ma problemy ze skórą (podejrzenie nieczynności tarczycy).Zoe póki co wygląda na sunię domową, łagodną. W warunkach hotelowych nie wykazuje agresji ani do psów, ani do kotów. 

019A1411 019A1413 019A1441

16.03.2016 14 marca Zoe przeszła zabieg sterylizacji i została podana jej blokada dostawowa w kulejąca łapę. Sunia ma się dobrze i na chwilę obecną przestała kuleć, co nas bardzo cieszy.  Podczas wizyty w domu tymczasowym Zoe przywitała nas dziarsko jak na psa po zabiegu, potem powybrzydzała przy jedzeniu, po czym nasikała na podłogę. Jak się okazuje poza cała masa zalet Zoe ma też parę wad.

Zoe10 Zoe11

10.04.2016 Do nowego domu jedzie właśnie Zoe. A przed nią dłuższa trasa, bo pannica jedzie do Gliwic. Zamieszka u rodziny Moniki.
Dziękujemy po stokroć wszystkim, którzy przyłożyli się do ratowania Zoe. Dużo osób maczało w tym palce, więc dziękujemy mocno zbiorowo, bo nie chcielibyśmy nikogo pominąć. Ponownie razem daliśmy radę!

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)