Pink male2

PINK
amstaff, wiek ok. 7 lat.

Wygląd: brązowo-czarna, pręgowana, z białymi znaczeniami
Charakter: lubi inne psy i dzieci.
Zdrowie: wysterylizowana, problemy z tylnymi łapami.

Miejsce pobytu: dom stały, Słupsk

Pink to ok. 7- letnia sunia w typie amstaffa. Znalazła ją nasza Ambasadorka Karolina Pilarczyk w Łomiankach k. Warszawy.
Ponieważ sunia ma wszczepionego chipa, udało nam się odtworzyć część jej historii, która okazała się jednak smutna. Pink, kiedyś Muka, gdy miała rok, trafiła do schroniska. Została adoptowana i tego samegodnia oddana w inne ręce. Sunia 6 lat mieszkała u jednej rodziny, ale w... stodole. Uciekła pod koniec grudnia w 2015 r. Dalsze losy nie są już znane.

Gdy Pink trafiła do nas, została poddana gruntownej diagnostyce. Przeszła badanie krwi (które pozwoliły nam okreslić stan suni na dobry) oraz odwiedziła ortopedę z powodu kulawizn tylnych łap. Po gruntownych badaniach, dr Bissenik potwierdził, że Pink ma zerwane więzadła krzyżowe w obu kolanach. Jedna z kończyn nie nadaje się do operacji, możemy "uratować" jednak drugą łapę. Prz okazji badań w ciele suni znaleźlismy śrut po postrzale.
Ponieważ chcemy jak najbardziej poprawić Pink komfort życia, zdecydowaliśmy się na metodę operacyjną TTA, która przywróci pełną formę uszkodzonej kończynie i da poczucie bezpieczeństwa, że więzadło ponownie się nie zerwie. Metoda ta jest bardzo dobra, ale jej minusem jest cena - potrzebujemy zebrać blisko 3000 zł. Dlatego bardzo prosimy Was o pomoc. Już tyle razy mogliśmy na Was liczyć, więc zapewne i tym razem się uda uzbierać potrzebną kwotę.

W przypadku przelewów z zagranicy:
BIGBPLPW Bank Millenium S.A.
Branch Millenium
IBAN: PL 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
Koniecznie z dopiskiem "Darowizna Pink"

Poza tym na razie niewiele możemy powiedzieć o suni, z pierwszych obserwacji wynika że lubi inne psiaki i dzieci.
Na chwilę obecną poszukujemy dla Pink domu tymczasowego (aktualnie przebywa w DT bardzo awaryjnym), który może się nią zaopiekować na czas diagnostyki, ewentualnej operacji i szukania nowego domu docelowowego. Ze względu na stan suni, DT poszukiwane jest w Warszawie.

Pink 1 Pink 3 Pink 2 Pink 10
Pink 6 Pink 8 Pink 9

01.06.2016 Pink jest już po operacji łapy. Jak widać na zdjęciu, dochodzi do siebie pod czujnym okiem i gorącym sercem Karoliny Pilarczyk. Karolino - bardzo Ci dziękujemy! Operacja się udała i więzadło zostało zrekonstruowane metodą TTA. Ponownie dziękujemy dr Bissenikowi z Kliniki Weterynaryjnej Puławska za profesjonalna opiekę nad naszymi psami.
Dziękujemy również i wam. Na chwilę obecną udało się zebrać 1658 zł. Operacja kosztowała 2841 zł więc pozostało nam jeszcze trochę do uzbierania, ale wierzymy że się uda! Bardzo wam dziękujemy za dotychczasową pomoc. Dzieki niej Pink będzie mogła funkcjonować bez bólu i dyskomfortu.

Pink 5

23.06.2016 Śliczna Pink w objęciach dwóch uśmiechniętych i cudownych dziewczyn; aktorki Anny Powierza i naszej ambasadorki Karoliny Pilarczyk  czeka na dobry dom.
Sunia jest już podleczona (przeszła operację zerwanego więzadła), wysterylizowana, zaszczepiona i gotowa do adopcji. Jej tymczasowa opiekunka Karolina nie może się jej nachwalić i nie przestaje się nią zachwycać.  Pink jest delikatna dla ludzi, zarówno tych małych jak i dużych, bez problemu akceptuje inne psy, z kotami chyba też nie będzie problemu.
Ani pięknie dziekujemy za świetne posłanko dla Pink!

Pink 11 Pink 12 Pink 13

26.06.2016 Pink przeprowadziła się z do Agnieszki do Słupska, mamy adopcyjnej niezyjącej już Mangi vel Szyszki.
Pink trafiła do nas znaleziona na ulicy, z zerwanymi więzadłami krzyżowymi. Po chipie udało się odtworzyć część jej historii życia. Nie było różowe - sunia zaliczyła pobyt w schronisku, następnie 6 lat mieszkała w stodole. Pomimo niełatwego życia Pink jest psem o wspaniałym charakterze - łagodnym do psów, ludzi i kotów. W fundacji dzięki Waszej pomocy udało się nam zoperować sunię i poprawić jej znacząco komfort dalszego życia.
Teraz przed Pink tylko świetlana przyszłość. Już przy adopcji Mangi Agnieszka potwierdziła, że jest wspaniałą opiekunką amstaffa. Aga, dziękujemy Ci po stokroć, że kolejny raz zaszczyciłaś nas podarowaniem domu psu od nas. Wiemy, że Pink trafiła najlepiej! Karola - Tobie podziękowania, że pomimo posiadania gromady własnych psów nie przeszłaś obojętnie obok Pink i podarowałaś jej dużą część swojego serducha. Anna Powierza, dziękujemy Ci za pomoc w szukaniu domu i za podarowanie wyprawki. Historia Pink to sukces wielu osób - domu tymczasowego, naszych cudownych weterynarzy i WAS, darczyńców. DZIĘKUJEMY! Wszystkim razem i każdemu z osobna!

13521093 10206748558691832 1452775672 n

Dzisiejszy poranek zaczynamy od adopcji Pink!

Piesek w paski, którego znalazła nasza Ambasadorka Karolina Pilarczyk Polish Drift Girl przeprowadziła się z do Agnieszki do Słupska (mamy adopcyjnej Ś.P. Mangi vel Szyszki).

Pink trafiła do nas znaleziona na ulicy, z zerwanymi więzadłami krzyżowymi. Po chipie udało się odtworzyć część jej historii życia. To nie było różowe, sunia zaliczyła pobyt w schronisku, następnie 6 lat mieszkała w stodole.

Teraz przed Pink tylko świetlana przyszłość. Już przy adopcji Mangi Agnieszka potwierdziła, że jest wspaniałą opiekunką amstaffa. <3
Karola, Tobie podziękowania, że pomimo posiadania gromady psów nie przeszłaś obojętnie obok niej i podarowałaś jej dużą część swojego serducha.

Historia Pink to sukces wielu osób, DT, lekarzy, ale także WAS, darczyńców.
I teraz WAM DZIĘKUJEMY! <3 <3 <3 Wszystkim razem i każdemu z osobna!