Dora male2

DORA
pit bull red nose, wiek ok. 8 lat.

Wygląd: ruda, lekko posiwiała, białe znaczenia
Charakter: wesoła, energiczna, radosna, nie toleruje za bardzo innych psów.
Zdrowie: 

Miejsce pobytu: dom stały, Kluczbork.

Pod opiekę fundacji trafiła ok. 8-letnia pitbullka Dora. Było to możliwe dzięki decyzji Sylwii, która poratowała nas w krysysowej sytuacji, związanej z brakim miejsc i przygarnęła Dorę na dom tymczasowy. Na razie trzymamy kciuki aby Dorka dogadała się z Truflą, sunią rezydentką. Niestety nie jest to wcale łatwe, ale Sylwia będzie nad tym pracować.
Dora, jak na panią w średnim wieku, jest pełna wigoru, radości i energii. Sunia ładnie odnajduje się w mieście, widać że kiedyś mieszkała w mieszkaniu w bloku. Ładnie znosi podróże samochodem, nawet te dłuższe. Na spacerach trochę ciągnie na smyczy ale jest to do wypracowania. Niestety nie toleruje napotykanych psiaków. Kiedyś mieszkała z dziećmi, więc zapewne ma do nich pozytywny stosunek. No i jest po prostu przepiękna, jak to typowy pit bull red nose.

Szukamy dla Dory domu, który zapewni jej odpowiednią opiekę, dostosowaną do zarówno jej wieku jak i charakteru, czyli będzie się troszczył, chuchał dmuchał ale tez równocześnie da Dorze ruch, zabawę i aktywny czas.

Dora 1 Dora 2 Dora 3

29.05.2016 Dora, nasza czekoladowa pannica zyskała swój dom!
Pojechaliśmy wraz z nią do rodziny chcącej podarowac Dorze dom - chcieliśmy sprawdzić jak sunia dogada się z najmłodszym członkiem rodziny, 4-letnią Mają. Okazało się, że z Majką kontakt od początku jest fajny, natomiast problemem i potencjalnym wrogiem okazał się królik rezydent. Ale nowa rodzina jest otwarta na pracę. Przy wsparciu szkoleniowca beda przywyczając Dore do kennel klatki. Udało się nam od razu zorganizować pierwsze zajęcia - ogromnie dziękujemy panu Marcelowi, że przyszedł nam z pomocą.
Dorka została w swoim nowym domu, a teraz wszystkich Was prosimy o mocne trzymanie kciuków. Nowa rodzino, uda się Wam na pewno! Jesteście fajni, mądrzy i otwarci na wskazówki - to będzie kluczem do sukcesu!
Pragniemy przy okazji ogromnie podziękować Sylwii za podarowanie swojego czasu, serca i domu tymczasowego dla Dory. A Dorocie i Michałowi - rodzicom Flo za pomaganie przy trnasporcie.

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)