Pauza male4

PAUZA
amstaff, wiek ok. 6-8 lat

Wygląd: czarno-brazowa, z białymi znaczeniami.
Charakter: spokojna, lekko lękliwa.
Zdrowie: bardzo wyniszczona, w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Wirtualnym Opiekunem była: Katarzyna Stachyra

Pauza to bardzo wyniszczona amstaffka w wieku około 5-8 lat. Przybłąkała się na teren zakładów przemysłowych w Kwidzynie i zamieszkała pod kontenerem. Dostaliśmy o niej zawiadomienie i zdecydowaliśmy się ją zabrać pod naszą opiekę.

Pauza 1 Pauza 2

Pauza ze względu na spora lękliwość zamieszkała w domu tymczasowym u Sylwii, która jest szkoleniowcem z Superrdog Szkoła dla Psów i już nie raz pomagała nam przy problematycznych psach. W trakcie krótkiego pobytu poczyniła już spore postępy, z psa bardzo lękliwego zmienia się w rozbrykaną, wesołą amstaffkę. Zaufała Sylwii, współpracuje z nią, jest otwarta na kontakt z innymi psami.
Patrząc na Pauzę wiemy, że mamy sporo do zrobienia. To bardzo wyniszczony i pochorowany pies. Czekają nas spore koszty związane z jej leczeniem. Dlatego bardzo, bardzo prosimy Was o wsparcie. Kto ma ochotę pomóc suni w powrocie do normalności?

z dopiskiem DAROWIZNA PAUZA

Pauza 3 Pauza 8 Pauza 5 Pauza 9

06.09.2016 Nasz Pauza rozkwita. Coraz odwazniejsza i coraz ładniejsza. Za piękne zdjecia dziękujemy Marcinowi.

Pauza 11 Pauza 14 Pauza 15 Pauza 24
Pauza 23 Pauza 22 Pauza 19 Pauza 17

24.102016. Za oknami ponuro, a u nas radość. DNowego domu już nie szuka Pauza. Wcale się nigdzie nie wybiera, nie zmienia adresu ani upodobań, a wręcz ma zielone światło do rozpychania się w włóżku i do włażenia na kolana gościom oraz do zamęczania Borysa. Tak, tak! Pauza zostaje na stałe u Sylwii, szkoleniowiec z Superrdog Szkoła dla Psów a Borys z kumpla zamienia się w brata.
Pauza, łysy kłębek strachu, który trafił do nas z Kwidzyna, dziś wygląda jak milion dolarów i świeci się jak wypolerowane buty. Jest też pewnym siebie psem, kltóry wychowuje wszystkich wokół. Razem z Borysem będa stanowić nieżły team wspierający Sylwię w pracy. O ich wyczynach mozna będzie pewnie przeczytać tutaj: Borys i Pauza - zapiski życia codziennego

Pauza 33 Pauza 36