Bunia 5

BUNIA
 mix, wiek ok. 5-6 miesięcy

Wygląd: rudo-biała, drobna, z dużymi uszami.
Charakter: trochę lekliwa do ludzi, bardzo dobrze funkcjonuje z innymi psami.
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Bunia to ok. 5-6 miesięczna sunia, która czeka u nas na kochający dom. Łatwego startu nie miała, bo często była zamykana w piwnicy. Widać efekty dziś, bo sunia jest lękowa, a kontakt z człowiekiem nie jest dla niej czystą przyjemnością. Za to jest idealna do psów! Pięknie komunikuje się, nawiązuje pozytywne relacje. Bunia jest fajnym psem do dzieci, te nie wzbudzają w niej takich obaw jak dorośli.
Bunia przebywa obecnie pod opieka szkoleniowca, Sylwii z SuperrDog. Uczy się na nowo życia, korzysta z uroków biegania z psami i spotyka na swojej drodze coraz to nowych ludzi, którzy pokazują jej świat.

Jakiego domu szukamy dla Buni? Mądrego i odpowiedzialnego, który będzie miał dobrze przemyślana adopcje psa. Bunia może być pierwszym psem dla opiekuna, ale takiego, który naprawdę zechce szkolić i ją i siebie, a nie tylkobędzie chciał posiadać psa. Warunkiem adopcji Buni jest pozytywne przejście procedury adopcyjnej, szkolenie w Psim Przedszkolu (mile widziane także dorosłe PT), sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości. Sunia aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Konstancinie Jeziornej (woj. mazowieckie).

Bunia 1 Bunia 2 Bunia 4
Bunia 9 Bunia 11 Bunia 12
Bunia 13 Bunia 6 Bunia 14

15.09.2016 Zawitała do nas niedawno i jak się okazało na krótko. Bunia, podrośnięty szczeniak po pradziadkach amstaffa, nie miała łatwego startu. Była zamykana w piwnicy, dlatego dziś ma tendencje do lękliwości, boi się zostawać sama. Ale znalazła się rodzina, która postanowiła o Bunię zadbać. Już od kilku miesięcy szukali i czekali u nas na psiaka. I wreszcie zakochali się!
Bunia wczoraj przeprowadziła się do nowego domu. Zamieszkała na warszawskim Ursynowie u Pauliny, Rafała i ich syna Ksawerego. Za kumpla ma yorka. Z nowym życiem dostała też nowe imie -Tila.  Z Tilą będziemy mieć kontakt, bo nowa rodzina postanowiła się szkolić u Sylwii w SuperrDogu, więc będziemy na bieżąco śledzić ich postępy.
Nowa rodzino, dziękujemy! Życzymy Wam ogromnych pokładów wytrwałości, sukcesów wychowawczych!

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)