Tequila male2

TEQUILA
 amstaff, wiek 6 lat

Wygląd: stalowa, z białymi znaczeniami.
Charakter: bardzo przyjazna do ludzi, grzeczna, do psów spokojna.
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: dom stały, Kraków.
Wirtualny Opiekun: brak

Nasza najnowsza podopieczna to 6-letnia amstaffka Tequila. Wychowana w mieszkaniu, przy małych dzieciach. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Bydgoszczy, u Agi, której za pomoc bardzo dziękujemy.
Tesia bardzo lubi ludzi, lgnie do człowieka, chce być głaskana i przytulana. Czasem w tej potrzebie bywa dość namolna. Ale nie ma tez problemu by ja zastopować. Sunia jest bardzo grzeczna. Na spacerach nie ciągnie, nie reaguje na inne szczekające psy. Z psem rezydentem miała jedno spięcie, ale obydwa psy ładnie odpuściły. Można też bez problemu odebrać jej miskę z karmą, na jedzenie reaguje spokojnie. W domu jest spokojna, głównie śpi, potrzeby trzyma do spaceru. Nie nalega jakos bardzo namolnie na wyjścia. Uczymy teraz Tesię przebywać w kennel klatce, już sama dobrowolnie do niej wchodzi i śpi.
Tequila jest piękna, grzeczną sunią. Nic, tylko adoptować!

Tequila 1 Tequila 2 Tequila 4

15.10.2016 No to sobotnio mamy wieści takie, że Tequila długo u nas miejsca nie zagrzała. Po tygodniu pobytu jedzie właśnie z nowymi opiekunami wprost do Krakowa. Tesia znalazła swój dom u Oli i Maćka. Przyjechali, poznali i się zakochali! Witajcie w FAMILY AST.

Pięknie dziękujemy Agnieszce za pomoc w postaci DT. Jak wiecie to właśnie takie wielkie czyny, pomagają nam pomagać bezdomnym TTB. Aga wykazała się ogromną odwagą, że podzieliła się swoim sercem i dachem.

 


 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)