Kora 3

KORA
amstaff, wiek 5 lat.

Wygląd: czarna, z białymi znaczeniami.
Charakter: przyjazna, domowa, lekki braki wychowawcze.
Zdrowie: zdrowa, wysterylizowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Opole

Kora to 5-letnia, wysterylizowana amstaffka, która szuka dobrego domu.
Sunia trafiła niedawno do Fundacji AST wprost ze schroniska. Z jej przeszłości wiemy tylko tyle, że kilkukrotnie zmieniała domy. Mieszkała w domach z dziećmi, w różnych miastach na Śląsku. To co możemy potwierdzić, to fakt że Kora dobrze odnajduje się w miejskim zgiełku, jest nauczona mieszkania w bloku (póki co ładnie zostaje sama w domu, nie ma tendencji do niszczenia). Jest łagodna do ludzi, delikatna, raczej z powodzeniem możemy polecić ją do domu z dzieciakami.
Kora ma braki wychowawcze, które objawiają się głównie na spacerach - ciągnie na smyczy. Jednak jest podatna na korekty. Idealnie, aby nowy właściciel podszkolił ją z podstawowych komend lub miał doświadczenie w korygowaniu negatywnych odruchów.
Kora na spacerach nie wykazuje agresji do psów (chyba, że zaczepiona, wtedy chce się bronić). W domu polecamy ją jako psią jedynaczkę, sunia bowiem nigdy nie mieszkała w domu z innym czworonogiem.

Kora aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Katowicach. Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018 lub 509 450 480 (w najbliższych dniach mamy utrudnione odbieranie telefonów, dlatego prosimy o cierpliwość).

Kora 1 Kora 2 Kora 4

14.11.2016 Do nowej rodziny przeprowadziła się Kora! Długo u nas nie pobyła, ale zazwyczaj fajne, młode i piękne psy, szybko zawojują jakieś ludzkie serducho. Kora podbiła serca i rozum rodziny z Opola, która przyjechała, poznała i pokochała. Oraz mądrze podeszła do tematu, bo już w minioną sobotę Kora odbyła pierwsze zajęcia PT na kursie u Leszka w Chata Leona.
Ogromnie nas cieszy ta wiadomość i pięknie dziękujemy Wam za świadome podejście do tematu adopcji, otwartość na pracę z nowym członkiem rodziny. Trzymamy za Was kciuki, zawsze służymy pomocą i radą. Od teraz jesteście członkami Familly AST.
Podziękowania od nas także dla: Ani z Rudy, która zawsze pomaga nam na Śląsku, Moniki za bycie domem tymczasowym oraz za włożoną pracę i super podejście do tymczasowiczki, Fundacji Fioletowy Pies za pomoc z wizytą przedadopcyjną.

Kora 5

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)