Amber male2

AMBER
piy bull red nose, wiek ok. 5 miesięcy

Wygląd: czarno-brązowa, pręgowana, z biąłymi znaczeniami.
Charakter: przyjazna, domowa, łagodna.
Zdrowie: zagłodzona, wyniszczona, w trakcie leczenia

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Amber to ok. 5-miesięczna sunia w typie pitbulla red nose.
Jest sunią bardzo otwartą, kochającą człowieka i inne psy, choć nieco dokuczliwą. Do kotów nie mieliśmy okazji jej sprawdzić, ale przy mądrym przewodniku nie powinno być problemów.
Ładnie odnajduje się w miejskim życiu. Nie obce jej mieszkanie w bloku, zachowanie czystości (miewa jeszcze wpadki, ale jednorazowe), domowe zasady. Przyuczamy ją do kennel klatki, aby ułatwić nowym właścicielom dalsze szkolenie.
Amber to bardzo fajny „materiał na domowego psiaka”, dla osoby aktywnej, konsekwentnej i otwartej na to, aby "coś" z psem robić.

Warunkiem adopcji Amber jest przejście procedury adopcyjnej, o której można przeczytać TUTAJ.
Fundacja szuka dla niej rodziny, która zechce uczęszczać na szkolenie z zakresu posłuszeństwa w profesjonalnym ośrodku szkolenia psów (wybranym przez właściciela).
Amber jest w trakcie leczenia kaszlu kennelowego. Nowy właściciel będzie musiał uzupełnić szczepienia oraz wysterylizować sunię po pierwszej cieczce. Sunia znajduje się obecnie w Warszawie (Stara Miłosna).

Amber 1 Amber 2 Amber 4 Amber 9
Amber 3 Amber 6 Amber 5 Amber 10

05.12.2016 Nasza śliczna Amber pojechała do domu. Swoje serca otworzyła dla niej rodzina z Gliwic, która przyjechała do Amber z wizytą – poznała i zakochała się. I tak ruda sunia zamieszkała z Agnieszką, Pawłem i ich dwójka dzieci, Zuzią i Maksymilianem. Wyjątkowo Amber została zawieziona do nowego domu przez jej tymczasowych opiekunów, Dorotę i Michała, którzy tak bardzo ją pokochali, że chcieli ją osobiście odwieźć i sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Czasem oddanie tak zwanego tymczasa jest naprawdę trudnym przeżyciem dla opiekunów. I zawsze trochę otuchy w ich serca wlewa spotkanie i poznanie nowej rodziny.
Amber – szczęściaro – pokochało cie tyle wspaniałych osób. Rośnij nam zdrowo. A nową rodzinę serdecznie witamy w Familly AST.

 

 
 

 

 

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)