Mike male2

MIKE
amstaff, wiek 5 miesięcy

Wygląd: błekitny, z białymi znaczeniami.
Charakter: stabilny, spokojny, łagodny do ludzi i psów.
Zdrowie: zdrowy.

Miejsce pobytu: dom stały, Słupsk

Mike vel Maniek jest 5 miesięcznym amstaffem o błękitnym umaszczeniu. Trafił do nas oddany przez właścicielkę, która z bólem serca musiała podjąć tę decyzję z uwagi na swoje problemy. Nasze osobiste zdanie jest takie, że wybrała dobro psa ponad swoje, a to coraz rzadsze w dzisiejszych czasach. Wielki szacunek dla niej, bo wcześniej włożyła naprawdę dużo pracy w wychowanie Mańka.
Maniek jest typowym szczeniakiem, lekko upartym, kombinującym, podgryzającym. Ale w przy tych wszystkich normalnych cechach jak na szczeniaka jest stabilny, spokojny, nie ma problemu z nadmiernymi emocjami, które coraz częściej towarzyszą nam przy przyjmowanych czworonogach. Zna podstawowe komendy typu: siad, łapa, waruj, do mnie, weź. Wychowywał się w mieszkaniu w bloku. Z wad - nie trzyma jeszcze czystości i niszczy zostawiany sam.
W stosunku do ludzi jest łagodny. W stosunku do psów jest łagodny. Stosunek do kotów nieznany, ale będzie sprawdzany i to na cito, bo jest szansa że Mike zamieszkał by u naszej rodziny adopcyjnej o ile właśnie dogada się z kotami. Dlatego dajcie nam chwilkę i... trzymajcie kciuki.
Póki co nie szukamy domu dla Mańka. Sprawdzamy reakcje na koty. A wydaje nam się, że nie powinien on mieć problemów w relacjach z nimi.

Mike 1 Mike 3 Mike 10
Mike 4 Mike 11 Mike 8
Mike 13 Mike 14 Mike 16

17.01.2017 Mike ma dom! Okazało się ze chłopak świetnie dogaduje się z psami ale co ważniejsze i z kotami, co dało nam zielone światło do konkretnej adopcji. I tak Mike pojechał do Słupska do Kamila. Będzie miał tam spore psio-kocie towarzystwo, w tym Mukę vel Pink, adoptowaną od nas.
Kamil, przed Tobą co najmniej tacierzyński. I to okrojony dużą pracą. My trzymamy kciuki, życzymy morza cierpliwości i samych sukcesów wychowawczych.

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)