Kluska male2

KLUSKA
amstaff, wiek 5-6 lat

Wygląd: biała, w brązowo-pręgowane plamy.
Charakter: przyjazna do ludzi.
Zdrowie: wysterylizowana, prawdopodobnie alergiczka.

Miejsce pobytu: dom stały, Trójmiasto

Kluska to amstaffka, znaleziona 12 stycznia 2017 r w Łomiankach pod Warszawą. Aktualnie szukamy jej prawowitego właściciela! Niestety na razie bezskutecznie. Kluska nie ma żadnego identyfikatora, tatuażu ani chipu (identyfikator na zdjęciu jest fundacyjny). Ogłoszenia oraz poszukiwania ogłoszeń o psach zaginionych nie dały rezultatu.
Drogi właścicielu Kluski, może trafisz na nasz apel, szukamy Cię!
Kontakt do nas: 501 797 018

Kluska jest psem wyjątkowo przyjaznym ludziom, szczególnie dzieciom. Niestety na razie nie znamy stosunku suni do innych psów. Poza tym, że miała dobre relacje z malutkim psem, w miejscu w którym przebywała po znalezieniu. Po okresie kwarantanny będziemy poszukiwać dla Kluski nowego domu, zarówno stałego jak i tymczasowego. Sunia aktualnie przebywa w psim hotelu.

Kluska 1 Kluska 2 Kluska 3

03.02.2017 U naszej Kluski minął okres kwarantanny. Ponieważ właściciel się nie znalazł, postanowiliśmy przygotować sunie do adopcji. I na tą okoliczność przeprowadziliśmy zabieg sterylizacji. Wszystko poszło dobrze, sunia czuje się świetnie. Po zdjęciu szwów czeka ja jeszcze komplet szczepień.
Poznajemy nasza Kluseczkę coraz bardziej i wygląda na to że była ona psem domowym i chyba mieszkała w domu z ogrodem. Bardzo nie lubi załatwiać się na smyczy, raczej woli biegać za swoimi potrzebami luzem po terenie. Kluska do psów jest neutralna a wręcz łagodna ale nie dogada się z psami natarczywymi czy nadaktywnymi. Na koty tez reaguje raczej neutralnie.
Aktualnie sprawdzamy rodziny zainteresowane adopcją Kluski. Cos czujemy, że długo to ona u nas miejsca nie zagrzeje.

Kluska 4 Kluska 5 Kluska 6
Kluska 8 Kluska 12 Kluska 11

14.02.2017 Do nowego domu przeprowadziła się Klusia. Śliczna i słodka pannica zawojowała serca Patrycji i Marcina z Trójmiasta. I tak ci młodzi ludzie, nie zważając na mróz, przyjechali do Warszawy po łaciatą, aby podarować jej to co jest najważniejsze - dom.  A w nowym domu Kluska dostała na imię Lola. Kochani, życzymy Wam pociechy, radości i ogromu uśmiechu. Opiekujcie się dobrze Lolą, kochajcie, dbajcie. Witamy Was w Family AST.


 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)