Junior male2

JUNIOR
amstaff, wiek ok. 3 miesięcy

Wygląd: czarno-biały, w łaty
Charakter: poztywnie nastawiony do ludzi i zwierząt, bardzo fajny.
Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony (1 raz), zachipowany

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Junior to ok. 3-miesięczny psiak w typie amstaffa. Uroczy, piękny, przytulaśny, młodziutki dzieciak, który szuka dobrego startu w życiu. Dał nam się poznać jak z najlepszej strony, garnie się bardzo do ludzi, jest chętny do interakcji z dziećmi, pozytywny do psów oraz do kotów. Nie widzimy póki co żadnych przeciwwskazań przy adopcji.
Junior przeszedł w swoim krótkim życiu parwowirozę, aktualnie został pierwszy raz zaszczepiony, odrobaczony i zachipowany. Przed nami, bądź nowymi właścicielami pozostanie kwestia dalszych szczepień, a w przyszłości kastracja.

Jakiego domu szukamy?
Szukamy dla Juniora człowieka, który szanuje zwierzęta, który chce „coś robić z psem”, a nie go jedynie go posiadać. Pragniemy aby młody znalazł opiekuna, który będzie dla niego oparciem. Szukamy domu znającej potrzeby rasy, wiedzącego że amstaffy to psy energiczne i należy je prowadzić umiejętnie, odpowiednio wyważając kwestie ruchu, sportu, ale także wyciszenia.
Obowiązkiem nowego właściciela będzie odbycie szkolenia PT w profesjonalnym ośrodku wybrany przez niego i na jego koszt. Ma to na celu pomóc Juniorowi dobrze wystartować w życiu i zapewnić mu socjalizacje a opiekunowi mądre rady trenera.
Junior przebywa obecnie w domu tymczasowym w ok. Legionowa koło Warszawy. Kontakt w sprawie adopcji: 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Junior 7 Junior 4 Junior 5 Junior 6

04.02.2017 Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, ze do nowego domu przeprowadziliśmy najmłodsze dziecko w Fundacji AST - Juniora.
Młody zamieszkał na warszawskim Ursynowie u Asi i Krzyska. Będzie im umilał życie, czerpiąc równocześnie radość ze wspólnych wycieczek, wypadów i spacerów, bo trafił do aktywnej rodzinki. Witajcie w Family AST, wychowujecie mądrze, odpowiedzialnie i najlepiej jak umiecie.
Przy okazji dziękujemy naszemu niezastąpionemu DT w osobach Kasi i Bartka, że kolejny raz podzielili się dachem i sercem. Dziękujemy także schronisku w Białymstoku za miłą współpracę.

Junior 1 2 Junior 4 2 Junior 6 2
Junior 8 Junior 9 Junior 10

 

 

 


 

 


 

 
 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)