Oskar male2

OSKAR
amstaff, urodzony 15.09.2015

Wygląd: łaciaty, biało-czarny
Charakter: pozytywny, grzeczny, wymagajacy dlaszego wychowania.
Zdrowie: zdrowy.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Oskar to rodowodowy american staffordshire terrier o imieniu Rico Jaramstaff. Urodzony 15.09.2015 r. (ojciec Junior Pokerowy Żywot, matka Applaus - Premiere American Blue Diamond). Oskar trafił do nas oddany przez właścicieli, którzy nie mogli sprawować dłużej nad nim opieki.
Podstawowe informacje na temat Oskara (na podstawie informacji przekazanych przez jego byłych opiekunów):
stosunek do ludzi - pozytywny, łagodny choć lekko wymuszający, brak kontaktu z dziećmi, ale nie wydaje się, żeby był inny niż do dorosłych.
stosunek do psów – różny, zaczyna próbować się z innymi samcami, do suk jest ok, na spacerach mocno reaguje na widok innych psów, zaczyna ciągnąć na smyczy i popiskiwać,
stosunek do kotów - zdecydowanie jest kotami zainteresowany, na widok kota staje na baczność, zawraca na niego całą uwagę,
stosunek do gryzoni - pełen entuzjazmu, bardzo zainteresowany, jedyny kontakt z gryzoniem, kiedy zwierzątko było na rękach człowieka.
wychowanie – nie uczestniczył w żadnym szkoleniu, zna podstawowe komendy, wycisza się bez problemu, szczególnie po spacerach, nigdy nie wykazał najmniejszej agresji w stosunku do człowieka.
jazda samochodem - bez problemu, jeździ w bagażniku, wskakuje kiedy tylko bagażnik zostanie uchylony, przy mniejszej prędkości podziwia widoki, ok. 100 km/h kładzie się i śpi.
jedzenie – do tej pory pies jadł Brit Care junior large breed, czasami do tego puszki Gran Carno, olej z łososia, witaminy,  gotowane jedzenie (ryż z warzywami i mięso, najczęściej wołowine i serca indycze, czy ryby). Jest psem, który zje absolutnie wszystko, ma też nieograniczony apetyt.
Oskar obecnie przebywa pod hotelu pod Warszawą. Szukamy dla niego docelowego domu, który będzie go wychowywał, pracował nad nim i mądrze prowadził za łapę przez świat. I go nie opuści.

Oskar 9 Oskar 5 Oskar 2
Oskar 8 Oskar 1 Oskar 3

24.05.2017 Domu już nie szuka młody Oskar. Łaciaty krówek zamieszkał u Grześka w Warszawie. Przed tym duetem wiele wspólnych kilometrów, bo Oskar będzie towarzyszył Grześkowi zarówno i w pracy jaki i w wypadach ze znajomymi. Cieszymy się, że Oskar dobrze odnalazł się w "nowym życiu". Grześku, dzięki wielkie za dom dla Oskara! Rodzina Family AST jest the best! Do zobaczenia na zlotach.

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)