Czakra male2

CZAKRA
mix TTB, 7 miesięcy

Wygląd: czarna, z białymi znaczeniami.
Charakter: spokojna, przyjazna, ładnie ucząca się.
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa


Nowego domu ponownie szuka wyadoptowana przez nas trzy miesiące temu Czakra.
Czakra ma obecnie 7 miesięcy, jest mieszańcem pitbulla (po matce). Niestety w życiu jej opiekunów zaszły zmiany tak poważne, że nie są w stanie podołać dalszej opiece nad czarnulką.
Jaka jest obecnie sunia?
Pozytywna wobec ludzi, w tym obcych. Bardzo delikatna w kontaktach z dziećmi, także małymi. Przyjazna wobec psów, choć czasami nadmiernie nachalna w zachętach do zabawy. O ile w domu tymczasowym bezproblemowo funkcjonowała z kotami, o tyle dom stały zgłaszał spore problemy w relacjach, więc będziemy jeszcze musieli zweryfikować ten aspekt sprawy.
Czakra jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona. Nie ma problemów alergicznych, obecnie je karmy z linii Brit Care i Alpha Spirit. Bez kłopotu zostaje sama w domu – nie wokalizuje, nie niszczy, o ile zostawi się jej zabawkę czy gryzak, nie wykazuje objawów lęku separacyjnego. Nie ma skłonności do bronienia zasobów.
Na pewno trzeba będzie popracować nad jej manierami, bo obecnie ma tendencję do skakania na ludzi, gonienia rowerów czy samochodów. To normalny, stabilny, młodziutki pies, wymagający doszlifowania w mądrych rękach. Czakra aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie (Ula i Łukasz - dziękujemy wam bardzo).
Dla Czakry poszukujemy domu stałego – jeśli więc jesteś zainteresowany pomocą i podarowaniem Czakrze schronienia, masz chęci i czas, aby trochę nad nią popracować – tak, by z lekkiego nieokrzesańca zrobić młodą damę – zgłoś się koniecznie!
Kontakt w sprawie Czakry - tel 501 797 018 lub mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zdjęcia w wieku 4 miesięcy:

Czakra 1 Czakra 2 Czakra 3

Zdjęcia aktualne:

Czakra 32 Czakra 33

01.12.2017 Czasami oddając nasze psiaki do domów tymczasowych wiemy już od progu, że pies tam pasuje, że DT ma to coś w oczach co mówi "ona będzie nasza!". I tak też się stało tym razem.  Po kilku dniach tymczasowania Czakry, Ula z Łukaszem zdecydowali się na jej adopcje. A my cóż... jedyne co mogliśmy powiedzieć to "wiedzieliśmy".
Kochani, jesteście super ludźmi i fajnie, że Asia z Krzyśkiem, rodzice Majlo, zarazili Was miłością do TTB. Niech Czakra szaleje z Majlo! A Wy radujcie się Czakrą, kochajcie, rozpieszczajcie i wychowujcie! Życzymy Wam powodzenia na psim szkoleniu i samych sukcesów. Witajcie w Familii AST.

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)