Nejra 3

NEJRA Złoty Bull
amstaff, wiek 8 lat, urodzona 09.12.2009 r

Wygląd: stalowa, z białymi znaczeniami.
Charakter: wesoła, energiczna, odważna.
Zdrowie: wysterylizowana, w trakcie diagnostyki

Miejsce pobytu: dom stały, Gdynia

Nejra to 8-letnia amstaffka, urodzona 9 grudnia 2009 r. Została w nocy przywiązana do ogrodzenia, ale udało się namierzyć jej włascicielkę. Sunie przejęliśmy pod naszą opiekę.
Oczywiście pobyt u nas Nejra zacznie od leczenia bowiem zarówno nam jak i weterynarzowi nie podoba się jej skóra. Będziemy też sunie poznawać, aby wiedzieć jaki jest psem (opis byłej właścicielki wymaga zweryfikowania).
Nejra to sunia domowa, nauczona zostawać samej na 8 godzin (ale pierwsze dni w nowym miejscu może lamentować), lubiąca ludzi, w tym również dzieci (miała styczność z dziećmi w każdym wieku), do większości psów łagodna. Do kotów w domu ok, na dworze jednak je goni. Uwielbia podróżować autem. Nie ma problemu z bronieniem zasobów.
Nejra przebywa w domu tymczasowym w Gdańsku.

Nejra 1 Nejra 2 

11.09.2017 To miało być tylko na moment. Awaryjnie. Na Nejrę czekał już dom tymczasowy w Gdyni,  tyle, że dopiero za parę dni i małą trzeba było gdzieś umieścić. Na apel o ratunek w potrzebie odpowiedzieli Kamil i Laura, zgodzili się pomóc i przetrzymać Nejrę przez tą chwilę. Nie wyszło. Już drugiego czy trzeciego dnia zaczęli się zastanawiać, jak to będzie, kiedy w domu umilknie stukanie pazurów po posadzce i nie trzeba już będzie wstawać wcześniej, by wyprowadzić psa na spacer.  Pomyśleli, rozważyli… i zdecydowali, że wcale nie mają zamiaru rozstawać się z błękitką. Pozostało jeszcze tylko podleczyć skórę, przebadać i wysterylizować sunię, a potem droga do adopcji stanęła otworem. Dzięki temu szczęśliwemu splotowi zdarzeń Nejra zyskuje dom, a Kamila i Laurę oficjalnie witamy w gronie rodzin adopcyjnych Fundacji AST.
Kochani - dziękujemy Wam pięknie za dotychczasową opiekę nad małą i życzymy jeszcze wielu wspaniałych, wspólnych lat.

Nejra 4

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)