Toto male2

TOTO
amstaff, urodzony 1.10.2016 r.

Wygląd: czarno-biały, w duże plamy.
Charakter: wesoły,przyjazny, braki w wychowaniu, nie do kotów.
Zdrowie: zdrowy.

Miejsce pobytu: dom stały, Łódź.

Toto to roczny wesoły amstaff, który nie miał łatwego startu. Szuka opiekuna, który będzie miał wiedze i możliwości aby nadrobić poważne zaniedbania, bowiem  Toto kilka ostatnich miesięcy spędził zamknięty w komórce na podwórku, więc nie jest nauczony właściwie niczego, a już na pewno nie tego, jak żyje się w mieszkaniu. Nowy opiekun będzie musiał mieć sporo cierpliwości do oduczania sikania w domu i niszczenia.
Toto jest bardzo łagodny! Choć czasem bywa „słoniem w składzie porcelany” to uwielbia ludzi, dobrze dogaduje się z psami, koty niestety raczej goni. To takie duże ciele, które trzeba szkolić i prowadzić za łapkę. Dla Toto szukamy domu stałego, ale chętnie przyjmiemy także propozycję domu tymczasowego, który by z nim pracował i dzieki temu zwiększył jego szanse na adopcję.

Toto 2 Toto 3 Toto 4
Toto 5 Toto 6 Toto 7

29.12.2017 Przypominamy że na nowy dom czeka w naszym hotelu podrośnięty szczeniak amstaffa TOTO. Panicz to łagodny wulkan energii, uśmiechnięty od ucha do ucha. Tolerujący psy, koty, ale przy mądrym, dość krótkim prowadzeniu. Niestety Toto jest totalnie niewychowany, bo poprzedni właściciele trzymali go w komórce. Potrzebuje pracy od zera. Potrzebuje ludzi, którzy mają na to czas i wiedzę lub są otwarci na szkolenie. Szukamy silnego, odpowiedzialnego i konsekwentnego przewodnika, bo Toto nie jest psem do rozpieszczania. Jest kochany, ale ma bałagan w główce, który trzeba czym prędzej uporządkować. Toto przebywa 30 km od Warszawy. Jest zaszczepiony, wykastrowany, zachipowany. Kontakt w sprawie adopcji: 501 797 018

20.01.2018 Nowe wieści od młodziaka Toto! Szanowny pan łaciatek przeprowadził się do domu tymczasowego do Łodzi. Jest nam nad wyraz miło, że kolejne miasto dołącza do pomocy Fundacja AST. Toto to już drugi tymczaoswy lokator tego miasta! Tu dziękujemy za pomoc wolontariuszom z Łodzi, bo bez nich nie byłoby to możliwe.
Toto w DT uczy się życia. Nauczył się już trzymania czystości, używania zabawek zamiast kamieni i korzystania z posłanka. Przed nim najtrudniejsza nauka - zostawania w domu, bo Toto ma lęk separacyjny i to dość silny. Pani Ania jednak jest nad wyraz dzielna, spokojna i wytrwała w nauce chłopaka, więc wierzymy, że się uda. Pani Aniu, dziękujemy!

11.04.2018 Czas na kolejny Happy End! W końcu o nie właśnie chodzi  w naszych działaniach - aby psiaki znajdywały najlepsze domy pod słońcem. I tak też się stało w przypadku gałganka Toto. Niewychowany psiak, który trafił do nas prosto z komórki, dał wszystkim nieźle w kość, szczególnie wspaniałym opiekunom tymczasowym. Czas mijał, opiekunowie pracowali nad chłopakiem, czasem załamywali ręce, trzymali nerwy na wodzy no i finalnie tak się stało, że się w tym gałganie zakochali. Toto zostaje na stałe w swoim domu tymczasowym.  Aniu, dziękujemy! Witamy Was oficjalnie w Family AST. Jesteście wspaniałymi ludźmi!

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)