Nefra male2

NEFRA
amstaff, wiek ok 2 lat

Wygląd: ruda, z małymi białymi znaczeniami, kompaktowa.
Charakter: wychowana, zgodna do psów i kotów, lubiaca dzieci.
Zdrowie: zdrowy.

Miejsce pobytu: dom stały, Łódź

Na pokładzie Fundacji AST witamy niespełna 2-letnią amstaffkę Nefrę. Sunia jest kompaktowa, umięśniona, ładnej budowy. Ma szczepienia, oczekuje u nas na chipowanie, odrobaczenie oraz sterylizację. Sunia została oddana przez właścicieli, którym zmieniła się sytuacja życiowa na tyle, że musieli podjąć trudną decyzję o oddaniu jej w inne ręce.
Nefra zamieszkała w Łodzi, w domu tymczasowego u Lidii i jej kota. Pięknie Ci Lidio dziękujemy za ten gest. Wszystko to było możliwe pomocy Ani, wolontariuszki pomagającej na co dzień w Amstaff Team - Łódź, która zgodziła się pomóc na miejscu i prowadzić DT.
Jaka jest Nefra? Okaże się oczywiście po okresie aklimatyzacji, ale wstępny opis jest cudny. Sunia chowała się z dzieckiem oraz ratlerkiem. Doskonale z nimi się dogadywała. Nefra nie ma problemów w kontaktach z psami. Toleruje koty w domu, o ile te ją nie zaczepiają. Jest psem, który jest bardzo karny, była dość krótko prowadzona. Zna podstawowe komendy, na spacerach chodziła dużo bez smyczy. Zostawiana sama nie niszczy, jest przyuczona do kennel klatki. Nie jest typem szczekacza.

Nefra 1 Nefra 2 Nefra 3
Nefra 4 Nefra 5 Nefra 6

09.04.2018 Nefra to kolejny pies tak zawojował dom tymczasowy, że zostaje w nim na zawsze. Po wielu miesiącach niespodzianek pod postacią różnych kłopotów zdrowotnych Lidia uznała, że Nefry nie odda. Bo jak wiadomo, kłopoty zbliżają psy i ludzi. I tak suniaa zostaje w Łodzi, gdzie ma raj na ziemi, codzienne spacery, aktywności, szkolenie. Lidio, witamy Cię oficjalnie w Family AST i dziękujemy za wszystko!

30581780 1925370484203602 7218838270698848256 n

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)