Wera 2

WERA
amstaffka, wiek 14 miesięcy (urodzona 28.11.2016)

Wygląd: ruda, z małym białym znaczeniem
Charakter: urocza, łagodna do ludzi i zwierząt, grzeczna. 
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: dom stały, Piaseczno

Wera to 14-miesięczna amstaffka, urodzona 28.11.2016. Trafiła do naszej fundacji po zrzeczeniu przez właściciela, z powodu wyjazdu za granicę.  
Wera jest urocza, uwodzi charakterem i urodą. Jest bardzo łagodna do ludzi, w domu tymczasowym mieszka z malutkim dzieckiem - początki są bardzo obiecujące. Do psów nie wykazuje agresywnych czy negatywnych zachowań. Zarówno małe jak i duże psy są jej przyjaciółmi. W domu tymczasowym zamieszkała z dwoma kotami. Pomimo, iż wcześniej nie miała z takowymi kontaktu, wszystko jest na dobrej drodze do pełnej zgody. Wera jest sunią dość uległą i karną. Spacery z nią nie są kłopotliwe. Nie ma póki co zbytnio kondycji, więc dość łatwo zaspokoić jej potrzeby ruchowe. Wera ma też trochę nadwagi, więc przed nami odchudzanie.
Pragniemy ogromnie podziękować Karolinie i Adamowi, rodzicom małej Zosi, że postanowili podarować Werce dom tymczasowy. A jest pierwszy krok, abyśmy mogli pomagać kolejnym bezdomnym czworonogom.

Wera 1 Wera 4 Wera 3

18.03.2018 Historia tej adopcji jest zawiła. Zaczęło się od chęci przygarnięcia starszego psa. I było dwoje kandydatów! Ale adopcja Zetki nie mogła być możliwa ze względu na konieczność chodzenia po schodach, a za drugim razem Borysa adoptował inny dom, który zgłosił się wcześniej. Ale Karolina i Adam, rodzice rocznej Zosi i właściciele kota, się nie poddali! Dodatkowo nie ukrywamy, że znalezienie odpowiedniego psa pod taki skład rodzinny do łatwych zadań nie należał. Ale los przyniósł im i nam kandydatkę idealną – Werę, psa tak opanowanego, że ze świecą szukać! Nic dziwnego, że już po kilku dniach tymczasowania rodzina postanowiła nie wypuścić jej z rąk i podpisać umowę adopcyjną. Wera zostaje w domu tymczasowym. Ma dom, ma rodzinę, ma wszystko co najlepsze. I bardzo się jej taki obrót spraw podoba. Kochani, witajcie w Family AST. Pilnujcie tego skarbu, dbajcie i kochajcie. Dostaliście jednego z najlepszych psów, jakie ostatnio spotkaliśmy.

Wera 5 Wera 6 Wera 7

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)