Sloninka male2

SŁONINKA
amstaffka, wiek ok. 3 lata

Wygląd: stalowo-biała, w duże łaty.
Charakter: bardzo lubi ludzi, nie toleruje zwierząt.
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: dom stały, Lesznowola

Słoninka to ok. 3-letnia amstaffka. Sunia została znaleziona i trafiła do przechowalni w Buku, skąd przyjechała do nas.
Po Słonince widać, że nigdy nie mieszkała w mieście, a jej domem raczej była buda a nie mieszkanie. Ale to inteligenta sunia i podatna na wskazówki przewodnika więc adaptacja do środowiska miejskiego przebiega gładko. Bardzo pomocny jest też fakt, że Słoninka sprawnie przyucza się do przebywania w kennel klatce, co powinno ułatwić pracę z dziewczyną. Tym bardziej że jest to pies niesamowicie przyjazny do ludzi a jej ogon jest cały czas w ruchu. Niestety do zwierząt jest kompletnie na nie, wręcz poluje na nie.
Pilnie poszukujemy dla Słoninki domu tymczasowego lub stałego, bowiem aktualnie przebywa ona w mocno awaryjnym DT, gdzie musi być rozdzielana z psami rezydentami. Więc jeśli nie masz zwierząt, a masz czas i chęć pracy nad Słoniną - zachęcamy do adopcji lub dania jej domu tymczasowego. Sunia aktualnie przebywa w Warszawie. Jest po badaniach i za parę dni bedzie miała zabieg sterylizacji.

Sloninka 6 Sloninka 7 Sloninka 8

12.03.2018 Do nowego domu przeprowadziła się Słoninka! Teraz będzie miała na imię Dejsi, a może jednak Skwarka. Słonina zawładnęła sercami Ani i Pawła, mieszkańców Kolonii Lesznowoli koło Magdalenki. Nasza ślicznotka wypełni pustkę po Werze, ich poprzedniej amstaffce, także z adopcji. Słoninka zyskała ogromny teren do biegania, masę rąk do głaskania oraz fajnych opiekunów. Co można więcej chcieć do szczęścia? Dziękujemy i witamy w Famili AST.

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)