Baster male2

BASTER
staffordshire bull terier, ur. 03.10,2007

Wygląd: czarny.
Charakter: wychowany, łagodny, wesoły.
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Góra Kalwaria k. Warszawy
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 500 033 740, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Baster to rodowodowy staffordshire bull terier w wieku 11 lat (ur. 03.10,2007 r.). Został oddany do naszej fundacji z powodu alergii dziecka.
Baster jest wesołym i trochę zbyt grubym staffikiem, który zawsze mieszkał w domu, miał swoich ludzi, którzy poświęcali mu dużo uwagi. Bez problemu odnajduje się w mieszkaniu w bloku, nie niszczy zostawiany sam, trzyma potrzeby do czasu spaceru. Baster ma tendencje do histerii, dlatego przez pierwsze dni zostawiany sam może szczekać. Podpowiemy jednak jak problem przepracować. Nam zajęło to pięć dni i dziś chłopak zostaje sam, gdy opiekunka tymczasowa idzie do pracy.
Psiak lubi ruch i aportowanie. Nie jest typem wyczynowca, ale chętnie pobiega z właścicielem po lesie. Jest łagodny w stosunku do suczek. Możemy go także polecić do domu z dziećmi.
Baster przebywa obecnie w domu tymczasowym w Górze Kalwarii koło Warszawy. Jeśli możesz podarować mu dom, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 500 033 740 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Baster 1 Baster 2 Baster 3 Baster 4

16.07.2018 Basterek trafił do nas w kwietniu. Pierwsze dni były lekko histeryczne, ale w kolejnych pokazał się jako kochany, domowy psiak. Jak na staffika - mało aktywny, raczej typ kanapowca. Swoim lekko siwiejącym pyszczkiem ujął Kasię i Kubę, właścicieli dwuletniej Tosi. Skradł serca tej uroczej dwójki i zamieszkał wraz z nimi w Warszawie.Pod ich okiem przeszedł zabieg kastracji i formalności stało się zadość - umowa adopcyjna podpisana, a dla nas przemiła wizyta poadopcyjna.Tośka i Baster tworzą dziś zgrany duet, troszkę jak Flip i Flap. Wizytują góry, Mazury i dzielnie przemierzają Polskę ze swoimi właścicielami. Całej czwórce życzymy samych szczęśliwości i radości! Kasia, Kuba - witamy Was serdecznie w Family AST.

Baster 6 Baster 7 Baster 8

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)