Fado male2

FADO
pitbull, urodzony 07.12.2017 r

Wygląd: rudy, uszy niestety mocno cięte.
Charakter: zgodny do innych zwierząt, lęk separacyjny.
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, przed kastracją.

Miejsce pobytu: dom stały, Gdańsk

Fado to 6-miesięczny pitbull, urodzony 07.12.2017, oddany przez właścicielkę z powodu silnego lęku separacyjnego. Pies obecnie przebywa w domu tymczasowym w Gdańsku, gdzie w towarzystwie starszej amstaffki Gruszki będzie się powoli uczyć radzić sobie ze swoimi lękami. Fado to fajny, pojętny pies, bardzo dobrze komunikujący się z innymi czworonogami (zarówno psami jak i kotami). Już po tych kilku dniach możemy z całą pewnością powiedzieć, że obecność drugiego, bardzo stabilnego psa w domu robi dobrze młodemu na głowę.
Przed Fado jeszcze morze nauki, ale widzimy jak dobrze działa na niego aktywne spędzanie czasu, jasno narzucone przez przewodnika zasady, mały stopień rozpieszczania i szkolenie. Znalezienie dla niego domu nie powinno być trudne, o ile nowa rodzina będzie zdecydowana na duży wkład czasu i pracy nad tym przystojniakiem.  Fado zostanie wykastrowany przed adopcją.
Kontakt w sprawie Fado: tel: 508 273 757, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Fado 1 Fado 5 Fado 7
Fado 3 Fado 4 Fado 6

29.07.2018 W lipcu zaszaleliśmy na maksa! Do grona szczęśliwców dołączył również młody Fado, który to podbił serca swojego domu tymczasowego, naszej cudownej Joli i jej rodziny, Michała, Staszka i Antka. To już drugi raz, gdy mrowią „zostaje, nie oddajemy”. Pierwszą szczęściarą była amstaffka Gruszka, która dziś zyskała młodszego kumpla. Fado trafił do nas poważnym problemem lęku separacyjnego. Jola od razu podjęła wyzwanie i od pierwszego dnia konsekwentnie i czytelnie wyznaczała granice, dbając przede wszystkim o zaspokojenie potrzeb Fado. Dzięki dodatkowemu wsparciu Gruszki, efekty wspólnej pracy były widoczne z dnia na dzień. To była adopcja pełna emocji, godzin rozmów i analiz, dziesiątek spotkań. Jaki wniosek? Miłość nie wybiera, ot co! I znowu - miała być bullterrierka, a wyszło, jak widać!
Fado ma cudowny charakter, którego nie sposób nie docenić, bystry, zrównoważony, dobrze komunikujący się ze zwierzętami. Idealnie wpasował się w nową rodzinę i po prostu stał się jej częścią, zyskując świadomych opiekunów, mądrze prowadzących zwierzaki przez życie. Jola, Michał, chłopaki, gratulujemy Wam nowego członka rodziny!

Fado 8 Fado 9

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)