Zuma male2

ZUMA
amstaff, wiek ok. 9 miesięcy

Wygląd: czarna, z białymi znaczeniami.
Charakter: przyjazna dla ludzi i zwierząt, energiczna, niszczy zostawiona sama.
Zdrowie: zdrowa, zaszczepiona.

Miejsce pobytu: dom stały, warszawa

Zuma to 9-miesięczna amstaffka, która trafiła pod skrzydła Fundacja AST oddana przez właściciela z powodu przeprowadzki do Niemiec. Sunia do tej pory wychowywała się w mieszkaniu, w bloku. Nie obce jest jej zgiełk uliczny i życie w dużym mieście. Nie jest psem lękowym czy agresywnym. Z powodzeniem możemy ją polecić zarówno do mieszkania jak i do domu z ogródkiem. Zuma jest sunią łagodną do ludzi, obytą w kontaktach z dziećmi w wieku szkolnym (mieszkała z 10 latkiem). Do przepracowania przed nową rodziną będzie problem ekscytacji, podgryzania, ale konsekwencja i jasne sygnały działają na nią błyskawicznie. Wystarczy kilka korekt i Zuma nie ma już głupich pomysłów. Zuma jest ok w kontaktach z psami. Codziennie biegała na psim wybiegu z innymi czworonogami, zna zabawy i podstawy komunikacji, ale bywa natrętna i wymuszająca zabawę. Z kotami nie miała kontaktu, jedynie jednorazowy, dochodzący i był on poprawny.
To sunia, która ma zadatki na fajnego kompana rodziny, ale przed nowym domem jest praca z nauką zostawania. Sunia trzyma czystość, nie wokalizuje zostawiana sama, ale niszczy. Nie przechodziła treningu klatkowego. Ponieważ Zuma ma zadatki także na psa, który może się sprawdzić w szkoleniu, bardzo polecamy ją dla osób aktywnych, lubiących treningi posłuszeństwa, pracy węchowej itp. Zuma jest typowym TTB! Ruch, jasne komunikaty i nieustanna praca to przy niej podstawy jakich szukamy!
Zumka obecnie przebywa pod Warszawą. Kontakt w sprawie adopcji: tel: 501 797 018 lub mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Warunkiem adopcji jest sterylizacja w późniejszym wieku.

Zuma 1 Zuma 6 Zuma 7

13.12.2018 Czarnulka Zuma już nie szuka domu. Od teraz będzie mieszkać z Olafem na warszawskim Ursynowie. U Olafa znalazła miłość, troskę, wychowanie i rodzinę. Za co pięknie dziękujemy! Życzymy całej rodzinie sukcesów i radości ze wspólnych chwil z Zumą. Witajcie w Family AST!

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)