Tiger male2

TIGER
amstaff, wiek 5 lat (ur. 02.05.2018)

Wygląd: ciemnobrązowy, pregowany, z białymi znaczeniami
Charakter: przyjazny, trochę zbyt pobudliwy. 
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 796 830 624, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tiger vel Lincoln to 5-letni (ur. 02.05.2013) samiec w typie staffika, który z powodu komplikacji rodzinnych ponownie trafił pod nasze skrzydła. Jest to zdecydowanie typ kolankowo- poduszkowo- kanapowy. Kocha ludzi dużych i małych (mieszkał z 3-latkiem), nawet tych całkiem obcych, ale że ma trochę namolny charakter, trzeba mu dozować bodźce. Pies jest generalnie zdrowy  i bez alergii pokarmowych.
W domu zachowuje czystość, nie niszczy, ładnie zostaje sam. Troszkę kiepsko się wycisza (z ekscytacji zdarza mi się popuścić mocz), jeśli pojawiają się goście, ale jest to do wypracowania. Za młodu był przyuczony do kennela, lecz przez ostatnie lata nie było to praktykowane. Bywa trochę upierdliwy, bo łazi krok w krok za człowiekiem . Z minusów – budzi o 5 rano i domaga się śniadania.
Na spacerze na smyczy Tiger troszkę ciągnie. Bardzo fajnie wraca na przywołanie, daje się odwoływać nawet od innych psów. W kontaktach z psami fajnie się zachowuje. Nie jest typem awanturnika, nie zaczyna bójek, ale dłużny też nie pozostanie. Na koty nie sprawdzony. Najlepszą zabawka na świecie jest piłeczka. Autem jeździ przyzwoicie. Tiger w domu tymczasowym mieszka ze stafficzką, przy mądrym przewodniku i stabilnym psie mógłby zamieszkać nawet z innym samcem.
Szukamy domu znającego rasę. Aktywnego i cierpliwego. Tiger jest trochę rozpuszczony, więc trzeba by przepracować dobre maniery, chodzenie na smyczy, a przede wszystkim nauczyć wyciszenia i opanować nadmierna ekscytację związaną z pojawieniem się gości. Pies obecnie przebywa w Warszawie.

Tiger 1 Tiger 2 Tiger 3 Tiger 5

22.08.2018 Tiger nie zagościł w naszych progach zbyt długo, ale w sumie spodziewaliśmy się takiego obrotu spraw od pierwszego dnia. Pies ideał, wychowany, piękny, więc o dom nie było trudno. Tigi zamieszkał u Kamila, którego mieliśmy przyjemność poznać kilka lat temu, powierzając na jego ręce adopcję niewidomego amstaffa Rogera. Kamil poznał Tigiego i przepadł! Coś nam podpowiada, że będzie teraz typowo staffikowym miłośnikiem. Tigi zostaje w Warszawie i ku uciesze domy tymczasowego zamieszka prawie po sąsiedzku. Kamil, dziękujemy Ci za kolejną adopcję! Monia, Tobie dziękujemy za podarowanie DT dla Tigiego i nadstawiamy rękaw na łzy (mamy nadzieję, że radości z adopcji!).

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)